Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy torna...

Mit csináljak hogy torna közben izzadjak? Megcsinálok 100 fekvőt, de még melegem se lesz. Miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. szept. 3. 06:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz izzadni? Gondolod, hogy azzal zsírt vesztesz? Pedig nem, csak vízvesztés történik. A zsírvesztés az még mindig étrendfüggő. Egyébként megcsinálsz mellé 100 burppe-t (négyütemű fekvőtámasz), 4x30 hasprést és 4x 10-15 húzódzkodást, akkor tuti lesz izzadás és így legalább edzettél más izomcsoportokra is.
2013. szept. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 MrPifta ***** válasza:
100%
irigylem a problémádat, a puszta létezéstől is izzadok...
2013. szept. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is irigyellek. Elmegyek futni és tocsogok az izzadságban.
2013. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Én is ilyen típus vagyok. Minden ember más.

Én sem tudok izzadni. Törődj bele és élvezd, mert más sokat kínlódik vele. :)

2013. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Lehet, hogy akkor te vagy a csodálatos pókember.
2013. szept. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 MZaX válasza:

Remek kondiban vagy, több gyakorlat kell, hosszabb mozgás. Az első 10-20 percben én sem izzadok meg, de az 1-2 órás edzés végére már mindenképp. :)

Gondolom olyan nincs, hogy valaki egyáltalán nem izzad, ugyanolyan a működésünk csak különböző erőnléti állapotban vagyunk.

2013. szept. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Száz fekvő...

Jézus!!

2013. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Azért nem izzadsz mert a szervezetedben nagyon kevés a só és a víz. Ha kevés a só akkor a szervezet tartja a vizet ameddig csak lehet. A hasad nem szokott néha görcsölni? Ha igen az meg azért mert a vese a bélfalakból probálja a nedvességet kivonni. jah só alatt nem a bolti asztali sót kell érteni hanem a sót tudod nacl nátrium clorid a Lidliben lehet kapni 98% os tisztaságút. Szóval reggel délben este egy késhegynyit lenyomsz azzal pár nap alatt helyreállítod a vízháztartást.
2013. szept. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy izzadós típus. Az is lehet, hogy keveset iszol. Ha sósan eszel, vagy szénhidrátdúsan akkor is kevésbé izzadsz, mert ezek megkötik(benttartják) a vizet. A fogyáshoz semmi köze egyébként, a súly(vízvesztés) nem egyenlő ám a fogyással(zsírvesztés) :)
2013. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Mit csinálj??? ÖRÜLJ! Te vagy a Superman.

Vagy csak nagyon jó géneket örököltél.

+ Nem kell dezodorra költened. Kész haszon!

:-)

2013. szept. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!