Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valahol Szolnokon egy...

Van valahol Szolnokon egy kifejezetten "női" konditerem?

Figyelt kérdés
Voltam eddig 2ben, de az egyikben én voltam az egyetlen lány a másikban meg alig 1-2. Nem baj ha vannak fiúk is a teremben! Csak olyan rossz hogy folyamatosan bámulnak, figyelik minden lépésem és pl amikor fekvenyomtam szinte mind 1-2 méteres távolságba jött és amikor kicsit megremegett a karom egyszerre 5 szaladt segíteni. Jól esett meg minden, értékeltem a segítőkészségüket de edzeni akarok ott nem pasizni. Szóval ezért szeretnék olyan konditermet ahol főleg lányok vannak. Előre is köszönöm ha valaki tud egyet :)
2013. szept. 1. 23:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%

a határozatlanságod miatt mentek oda segíteni és az önveszélyes kezdő mivoltod miatt valószínűleg.

ritka öntelt némber lehetsz,ha azt hiszed azért járunk konditerembe,hogy ügyetlen nőstényeket csípjünk fel.

edzeni megyünk oda.


amúgy meg valamilyen szinten megértelek,mert én meg 15 fiatal csaj közé mentem be jógázni a múltkor,de engem egy percre sem tudott ez kizökkenteni,hiába akadt ki a szemük mikor bementem.:)


vegyél vissza arcból és törődj a magad dolgával edzés közben,ne érdekeljen ha néznek,edzeni,dolgozni,fejlődni mész oda.

ha ennek az az ára,hogy néznek,akkor had nézzenek bakker:).

2013. szept. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Éppen ez az hogy nincs akkora képem, hogy eltűrjem ha néznek. A határozatlanságom és az ügyetlenségem miatt figyelnek folyton és jönnek segíteni ha nem csak a női géppel edzek? Nem hinném. Előre megtervezett edzéstervvel mentem oda, tudtam mit akarok csinálni és azt is, hogy hogyan kell. Amikor elkezdem még oké. Volt egy kedves idősebb bácsi ő mindig megmutatta hogyan csináljam. De nem ez a lényeg, a kérdés sem ez volt. Te el tudod viselni, hogy minden mozdulatod nézik, én meg nem. De gondolom női termet nem tudsz ajánlani... :(
2013. szept. 2. 00:14
 3/13 anonim ***** válasza:

akkor nincs mit tenni ha néznek:(

azt kell tenned,mint the rocknak,ha annyira bámulják gyúrás közben,hogy már zavarja,nézd csak:)

[link]

2013. szept. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hahaha :D telefonról most nem nézem meg, de már így is viccesen hangzik. De van mit tenni, termet vàltani :D elég a "menő csávókkal" megtelt termekből, akik nyomnak 2-t aztán nézegetik az izmaikat :) úgyhogy kitartok a női terem mellett.
2013. szept. 2. 00:39
 5/13 anonim ***** válasza:

akkor egy utolsó mentőöv csak neked:).

lenézhetnél crossfit edzésre konditerem helyett.

ezt a sportot rengeteg lány is csinálja és az edzések olyan szinten megterhelőek,hogy se idő, se erő nem jut nézegetni a csinos kis popókat:).

[link]

2013. szept. 2. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Naaa ez egész jó :D köszi
2013. szept. 2. 10:32
 7/13 anonim ***** válasza:

Melyik kettőben voltál már? Csak hogy tudjam, melyiket ne ajánljam.


Amúgy meg ha te szoktál fekvenyomni, akkor elkerülhetetlen szerintem, hogy néhanapján legyen ott egy-egy hím is, mivel innentől kezdődik egy rendes konditerem, ami már minket is érdekel, hogy vannak benne SÚLYZÓK! Egyszer benéztem a ligeti strand termébe, hát valami iszonyat gyász.

2013. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valamilyen szinten megértelek, mert én is 10-12 pasi között kezdtem el edzeni, és én is kényelmetlenül éreztem magam eleinte.

Szerintem azért ha valaki lemegy, hogy komolyan eddzen, az nem bámul másokat. Max. megnéztek téged egyszer kétszer, mert ritkán jár le oda lány, de ha megszokják a jelenlétedet, nem lesz gond. A segítséget ne utasítsd vissza, egyes gyakorlatoknál kifejezetten jól jön, ha van, aki figyeljen a formádra, segítsen, egyéb esetben udvariasan, de határozottan köszönd meg és utasítsd el a segítségüket. Vagy marad a Rock-féle állatias FOCUS :D


Múltkor egy kondiparkba mentem le edzeni (még sosem voltam ott előtte) ahol kb 15 pasi volt, egyiken se volt póló, és amint beléptem a kapun, csak lestek, mert nagyon ritkán jár oda lány, legalábbis ezt mondták. Igazából én nem voltam szívbajos, odamentem egy kisebb csoporthoz, akik épp nem csináltak semmit, és kértem tőlük pár tippet, mivel kezdjek, ők hogy szoktak edzeni, az egyik segített húzódzkodni is, nagyok segítőkészek és kedvesek voltak, de ha nem kellett a segítségük, nem voltak körülöttem, ők is csinálták a saját dolgukat. Ha segítség kell, ne legyél túl büszke kérni, nincs abban semmi gáz vagy ciki.

2013. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A zagyvában voltam, ott a felszereltség se volt valami jó (a futópad 10 percet se bírt ki, de már szinte füstölt és büdös volt.) a másik a b-fit. Az tetszet
2013. szept. 2. 12:30
 10/13 A kérdező kommentje:
Tetszett* (félúton véletlen elküldtem, bocsi) szóval ott szó szerint rossz abban a kis teremben lenni, de ha nincs jobb akkor eltűröm :) melyiket tudnád ajánlani? A tiszaligetivel mi a baj?
2013. szept. 2. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!