Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek jól állítottam...

Csaba0728 kérdése:

Szerintetek jól állítottam össze az edzésnapokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 18:06
 1/9 A kérdező kommentje:

1 nap:

-felülés

-guggolás

-döntött törzsű evezés

-vállvonogatás

-fekvenyomás

-fekvenyomás madárfogással

-oldalemelés állva


2.nap:

-felülés

-áthúzás egyenes padon

-egykezes bicepsz ülve

-fekvenyomás ferde padon

-nyak mögül nyomás

-vállvonogatás


3.nap

-guggolás

-fekvenyomás

-fekvenyomás szűken

-fekvenyomás madár fogással

-bicepsz állva

-tolódzkodás

-lábemelés

2013. aug. 23. 18:10
 2/9 anonim válasza:

Nem vagyok otthon ilyesmiben, de NE csak a látványos izmokra erősíts.

[link]

A derék részen sokat, a gerinc köré lehet izomfonatokat kiépíteni így sokkal jobb lesz a tartásod. Amondó vagyok, h most szépen kigyúrod a tested ezzel a módszerrel, de 10-15 év múlva meg olyan leszel, h.. :D

2013. aug. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez így nem lesz jó. Ez se nem teljes testes, se nem osztott edzés, aránytalanul van felosztva és egyben hiányos.

Neked kezdésnek teljes testes 3 napos edzés kell.

Google-ba: 3 napos teljes testes átmozgató edzésterv.

Az első találat jó lesz két hónapig.


Utána mehet majd 3 napos osztott edzés, pl

mell-kar, pihi, láb, pihi, hát-váll.


google-ba: alapismeretek. Ezt is olvasd végig, alul van tovább gomb is.:)

2013. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Lassan 2 éve edzek ezt az edzéstervet kb fél éve használom de gondoltam esetleg átcsoportosítom a használtakat.

Esetleg adnál egy haladó 3 napos edzéstervet?

Otthon edzek időhiány miatt.

Egy fekpadom korlátlan súllyal

és egy kézi súlyzóm van de az sajnos csak 30 kg-os.

2013. aug. 23. 19:57
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb fél éve edzéseken kívül még használok haskereket és powerball-t kiegészítésként.
2013. aug. 23. 19:58
 6/9 anonim ***** válasza:

Legyen akkor 4 napos edzésterv, ha ráérsz.

Pl H: mell-bic, kedd:láb, Csüt: váll-tric, péntek: hát


Én ezeket a gyakorlatokat végzem, nagy izmokra 4 gyakorlat, kisebbekre elég 3.

Mell: fekvenyomás kétkezes- és egykezes súllyal, ugyanez döntött padon, tárogatás (a pad dőlési szöge itt is változik hetente), áthúzás tolódzkodás.

hát: húzódzkodás szélesen, egykezes evezés, kétkezes evezés, t-rúd (a rúd egyik végét megpakolom súllyal, a másik végét pedig betámasztom egy sarokba úgy hogy becsavarom a végét egy törölközőbe, hogy ne tegye tönkre a falat. Egy háromszög fogantyúval tudom húzni a megpakolt végét.)

Hátnál még megy kéthetente felhúzás, illetve hiperextenzió (homorítás).

Váll: egykezes nyomás ülve fej fölé vagy mellről nyomás kétkezessel, oldalemelés, oldalemelés döntött törzzsel.

Csuklya: egykezes- vagy kétkezes súllyal vállvonogatás.

Bicepsz: állva kétkezessel sima vagy francia rúddal, állva egykezes beforgatós bicepsz vagy kalapács, scott padon egykezes, koncentrált bic., húzódzkodás szűk fogással arc felé néző tenyérrel.

Tricepsz: szűk fekvenyomás, fekve homlokra engedés (koponyatörő), vagy ugyanez egykezessel, ülve egykezessel tarkóhoz engedés, hátsó támaszos tolódzkodás, lórugás.

Láb: guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, egylábas vádli állva egyik kézben súlyzóval terhelve.

Has: hasprés és függeszkedve lábemelés.


Megy még egy-két saját testsúlyos okosság, de kb ennyi.:)

2013. aug. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!Még átnézem a fentebb írtakat de akkor amit akartam megtudtam ez az edzésterv nem nagyon jó.

Én azt hittem jó max csak nincs helyén minden gyakorlat.

Teljes testre mentem a gyakorlatok kiválasztása során de akkor ez sem ment valami jól.:(

2013. aug. 23. 20:10
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy tanács!

Ne mástól kérdezd, hogy milyen edzesterv a jó. Mindenkinek más jön be. Magadnak csinálj és ne erdekeljenek mások.

2013. aug. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Miért ne kérdezhetne másokat? Ettől még kialakíthat sajátot, hogy más tanácsait is figyelembe veszi. Ráadásul nem árt változtatni időnként.
2013. aug. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!