Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Teniszkönyökkel mit lehet...

Aikiboxer kérdése:

Teniszkönyökkel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem tudom megállapítani, hogy bokszon luftot ütéstől vagy húzódzkodástól kaptam-e, de fájnak az inak a könyököm körül, főleg ha cipelek valamit (nehéz táskát pl.). Pihentetem 5 hónapja, próbáltam diclacot, diclophenacot, voltarent, cápaporcot, joint-x-et, könyökszorítót... Javult valamit de nem tökéletes. Mit javasoltok? Hullámlökés-terápia, lóbalzsam, ...? Vagy mutassam meg orvosnak? :))

2013. aug. 23. 16:53
 1/3 fütyicukor válasza:
0%
teniszezni...
2013. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fütyikém, megártott a kannásbor, vagy mi? :)
2013. nov. 1. 11:13
 3/3 anonim ***** válasza:

nem mai kérdés de ha érdekel vkit teniszkönyöknél kb ez a "gyógyítási" sorrend (így egymás után kell próbálgatni)


- pihentetés, jegelés, gyógykenőcsök (richtofit, perskindol stb)

- ha nem javul akkor gyógyszeres kenőcsök (voltaren, diclac, flector, activon stb)

- nem szteroid tabik min 1 hétig (cataflam, apranax)

- ha ezek se segítenek, akkor 2-3 diprophos szteroid injekció lokálisan. ez az estek 80%-ban teljesen helyrehozza a begyulladt csonthártyát és végleg elmúlik a fájdalom

- ha ez se segít jöhet még hókuszpókusz: akupunktúra, fizikoterápia stb, de ha a szteroid nem segített ez sem fog-

- műtét, ami kis heggel (3-4 cm) jár, pár perc alatt megcsinálják és utána maga a mennyország jön :-)

2017. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!