Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fiúk járhatnak zumbára, vagy...

Fiúk járhatnak zumbára, vagy kangoo órára? Ha nem, akkor milyen hasonló dologra lehet?

Figyelt kérdés

Azért kérdem mert úgy tudom ezeket elsősorban nők látogatják, de miért? Fiúknak más mozgás ajánlott?

Vagy hülyének néznek ha bemegyek, egyedül fiúként?


Csak mert kedvelem a táncot és a zenét, a gyúrás vagy a futás pedig rendkívül untat, viszont szeretnék valamit mozogni


20/F


2013. aug. 22. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem járhatnak, de nem lesztek sokan.:)
2013. aug. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ennyi idősen még mehetsz simán,nem sok 20 éves srácot vesznek férfiszámba a 30as zumbás csajok:).

vagy lehetsz ebben a szerepben is,ha nem tehén órára mész,figyeld a srác fejét-

http://www.youtube.com/watch?v=L_fCqg92qks

bemész kéjenckedni:).


de amúgy a kérdés érdekes,mert pl a jógának is vannak olyan ágai,amik brutál kemény saját testsúlyos erősítő órák,amin egy férfi is kiköpi a belét és mégis csak csajok vannak,elvétve 1-1 férfi.

2013. aug. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
a fene tudja, én is elmentem spiningezni, mert azt hittem milyen jó lesz majd a csajok popsijára feszülni tekerés közben... aztán besétáltam a terembe és volt 3 bottalse csaj meg 10fiú akikből 6on látszott, hogy az én fenekemre akarnak feszülni...
2013. aug. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Inkább hasonlóra.


Boxolni, kungfuzni, Jógázni, Taichizni, gyúrni.. ÉRTELMES MOZGÁSOKAT VÉGEZNI nem divatos értelmetlen fassságokat. Ezeket a nők szokták csinálni, nem akarok IQ szintekre utalni mert az nem lenne szép dolog.. plusz van sok értelmes nő is akikkel szemben nem lenne tisztességes buta libáknak beskatulyázni a női nemet.

2013. aug. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy járhatnak.
2013. aug. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Zsömii válasza:
Járhatnak :) Bár tény,hogy nem a pasiktól lesz tele a terem, de pont azért mert mindegyik azt gondolja,hogy ez ciki,meg csak csajok vannak.
2013. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!