Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lentiekhez hasonló ánc amit a...

Lentiekhez hasonló ánc amit a netről megtanulhatok?

Figyelt kérdés
11 éves lány vagyok, szeretek táncolni, de csak így itthon youtuberól szoktam nézni videókat amiben táncolnak és azt megtanulom, de már nincs ötletem hogy még miket tanuljak meg. Nem vagyok túl ügyes, valami egyszerűbbet szeretnék megtanulni jó zenére. Mármint ami nekem jó zene. Pl. ezeket megtanultam már: Hannah Montana - Hoedown Throwdown és Ice Cream Freeze, High School musical - We're all in this together, Backstreet boys- Everybody-nak csak a refrénjét, Kelly Clarkson - Stronger stb. Na szóval ilyesmi zenéket keresek amire van a neten tánc. Mert találok sokat, csak az nekem kicsit bonyolult. Az i gotta feelinghez is találtam egyszer egy jó táncos videót ami nem nehéz és meg tudom tanulni, tudtam is, csak eltűnt az a videó és elfelejtettem már :(
2013. júl. 15. 18:26
 1/1 A kérdező kommentje:
Fent az tánc akart lenni, nem ánc.
2013. júl. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!