Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik jobb szerintetek és...

Melyik jobb szerintetek és miért? Munzee, vagy Geocaching?

Figyelt kérdés

2013. aug. 15. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Ez a Munzee elég értelmetlen, eddig nem is hallottam róla. Geocaching az király, összetettebb és elterjedtebb.
2013. aug. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
83%
Egyértelműen geocaching..:)
2013. aug. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is a geocaching. :)
2013. szept. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Két külön játszótér, bőven megfér egymás mellett. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd: melyik a jobb? A hajó vagy a repülő?
2013. dec. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Geocaching-et lehetne még külön boncolgatni... .hu vagy .com? Aztán ott a gpsgames-s is... Szóval tulajdonképp 4 különféle szabadtéri "játszótér" van...


Összességében szerintem a Geocaching.hu, majd a Geocaching.com. Ezek ládakeresős játékok, sokkal izgalmasabbak, kézzel foghatóbbak, de ízlések és pofonok. A "Munzee" is jó, de az csak matrica keresgélés, de annak is megvan a maga szépsége. A gpsgames-en szintén vannak geoládák, de ottv annak interneten játszahtó keresgélős játékok is. Ez rosszabb, esősebb napokon jó választás lehet.


Szóval mindegyik jó, de nekem a Geocaching.hu tetszik a legjobban összességében.

2015. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves előttem lévő!

A Geocaching egy egységes játék. Az teljesen mindegy, hogy .hu vagy .com

A .hu az a hivatalos magyar nyelvű oldal. A .com meg az Egyesült Államokban (mivel onnan származik a játék) lévő Geocaching hivatalos, eredeti oldala.


Szóval a nyelven kívül a kettő teljesen ugyan az. Mindegyikben ugyanott vannak a ládák, ugyanazok a szabályok, stb... :)

2017. máj. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Szóval a nyelven kívül a kettő teljesen ugyan az. Mindegyikben ugyanott vannak a ládák, ugyanazok a szabályok, stb... :)"


Bocsi, de ezt cáfolnám. Nem csak a nyelv a különbség, és a szabályok sem ugyan azok. Alapvető különbség, hogy a magyar oldalon minden ládának van egy jelszava, és csak ezzel lehet bejelenteni a megtalálást, a külföldi oldalon viszont nincs jelszó. Aztán a magyar oldalon van egy speciális típus, a "mozgó láda", míg a .com-on nincs ilyen. A ládák sem ugyan ott vannak, persze van átfedés, de sok olyan van, ami a magyar oldalon létezik, de a .com-on nem, és fordítva. Persze még nagyon sok különbség van, a ládamoderációtól kezdve a telefonos alkalmazásokig minden... Teljesen más.


Speciel én a Munzee-t is nagyon szeretem, de a "ládázás" mégis csak más, jobb érzés.

2017. máj. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!