Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A Kettlebell-el össze lehet...

A Kettlebell-el össze lehet hozni egy izmos, atletikusabb alkatot? Nem akarok két ajtós szekrény lenni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csak hogy pontosítsam magam a kettlebell+ fegyencedzés c. könyv gyakorlatait csináld

Pl 2 hetes edzésterv héfő szerda péntek kettlebell

kedd meg szombat fekvőtámaszok hasizom gyekorlatok a csütörtök pedig húzódzkodás

a 2. héten pedg pont fordítva de a kettlebell edzés napok maradnának

a jövő héten pedig

hétfő szerda péntek kettlebell

kedd szombat húzódzkodás guggolás

csütörtök pedig fekvőtámaszok és hasizom gyakorlatok lennének

vagy úgy csinálod felőlem ahogy akarod ez csak egy tipp volt meg az is hogy hány napot edzel nekem teljesen mindegy CSAK MELEGÍTS BE RENDESEN


Meg a futást kéne még valahogy beszorítanod ezek mellé de csak ha TE akarod pl minden saját testsúlyos edzés végén 1 km futás vagy rászánnád a pihenőnapod a vasárnapot

2013. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

de ezek amiket én írtam csak példák nem kötelező futnod ha nem akarsz nem kötelező 6 vagy 7 napot edzened

ÚGY CSINÁLOD AHOGY TE AKAROD A TE DÖNTÉSED

ha csak 3 napot akarsz edzeni annyit edzel


De még annyit hogy néha iktass be 1-1 pihenőnapot hogy a szervezeted tudjon regenerálodni

2013. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!