Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben, és mikor...

Milyen sorrendben, és mikor edzek, ha fogyni szeretnék? Többi lennt

Figyelt kérdés

17/L vagyok, elősorban 8kg-t szeretnék fogyni zsírból.

Két féle edzést végzek 1 nap: 1 óra aerobik, és Rubint Réka 2012-es alakreform dvd-je.

Úgy hallottam hogy először kell az erősítős edzést végezni, utána az aerobot, és éhgyomorra kell végezni mert úgy hatásos. Én előtte fél adag protein turmixot iszok meg, az nagy baj?

Szóval most úgy csinálom hogy délelött felkelek, fél adag turmix, 90 perc Rubint Réka, majd utána a turmix másik fele.

Estefele, 6-7 körül pedig, 1 óra aerob edzés?

vagy fordítva? hogyan hatásosabb? Próbáltam mindkét módszert, nekem így jobban bevállt, mert aerob után nagyon elfáradtam és délután nehezen szedtem rá magam erősítésre, de nem tudom hogyan hatásosabb.

Étkezésem rendben van, mindennel tisztában vagyok, nem kell belekötni, csak ez az a téma amiben megoszlanak a vélemények..


2013. aug. 8. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:
A sorrend csak akkor számít, ha egymás után egyből végzed. Ilyenkor az erősítő (súlyzós vagy saját testsúlyos) edzés menjen hamarabb, majd az aerob. De ha időben távol van egymástól, akkor mindegy, ahogy neked jó. A turmix is rendben van.
2013. aug. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!