Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, kérlek...

Fogyni szeretnék, kérlek titeket, írjatok le mozgásgyakorlatokat, és, hogy mennyit, illetve mennyi időt csináltátok?

Figyelt kérdés
Írjatok gyakorlatokat, hogy miből mennyit, mennyi időt csináltátok, úgy szeretném, hogy 1-2 hét után látsszon az eredmény. 164-5-6 cm körül, 13éves fiú. A testsúlyom pedig stabil 55 kg.

2013. aug. 8. 09:57
 1/9 Osynho ***** válasza:

Bármilyen aerob mozgás jó (futás, kocogás, bicikli, úszás, stb), heti 3x csináld egy gyenge órát.


A lényeg viszont a táplálkozás! Arról nem írtál semmit.

2013. aug. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen az aerob edzések segítenek (kocogás, bicaj, lépcsőzés, stb) de lényeg a kaja. Csökkenteni kell a szénhidrátot. Ne egyél cukros, fehér lisztes kajákat, ne igyál cukros üdítőket. Az adataid alapján nem kellene fogynod.

1 hét alatt 0,5-1 kg fogyás a megfelelő ütem, szóval nem értem mit vársz két héttől.:)

2013. aug. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! De szerintem kéne fogynom, főleg fenékről, de nagyon kár, hogy nincs helyi fogyás :( meg egy kicsit a hasról.:)
2013. aug. 8. 10:26
 4/9 Osynho ***** válasza:
Mivel 13 éves vagy, teljesen meg fog változni a testalkatod pár éven belül. Szóval kér ezen rágódni. :)
2013. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
a hasadat ne felüléssel inkább haspréssel edzd 15-20 darab naponta 5x illetve a lábadat guggolással 30-40 darab napi 4-5x és kitörés 15 darab egy lábat számolj napi 3x meg persze a futás és ha étrend kell vagy leszeretnéd mérni hogy menyi kalóriát fogyasztol akkor itt egy jó honlap: [link]
2013. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
böngéssz a neten a videok közt és ameik meg tetszik csináld ki fulladásig. nekem ez a modszer 1hét alatt -5kg ot hozott :)
2013. aug. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
1 hét alatt 5kg? Ja csak abból 4kg izom és víz is volt. Heti 1kg zsírleadás lehetséges, de ennél több fogyás már jelentős izomvesztéssel jár. Szóval elég idióta módszer.
2013. aug. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Osynho ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy akármilyen gyilkos egy edzés, ha több kalóriát viszel be, mint amennyit elégetsz, akkor nem fogsz fogyni. Tehát első a kaja!
2013. aug. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:D
2013. aug. 8. 11:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!