Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sokat ugrálókötelezek...

Ha sokat ugrálókötelezek akkor futni is jobban fogok valamennyire?

Figyelt kérdés
2013. aug. 4. 09:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Valamennyire biztosan, hiszen az ugrókötelezés az egyik legjobb állóképességi edzés, így a futást is jobban bírod majd.
2013. aug. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
17%

Aki szerint az ugrokotelezes nagyon jo az allokepesseg novelesere eleg nyomorult gyerek lehet.

De egyebkent maga a kerdes is eleg buta.

Ha jo allokepesseg kell akkor crossfitt,es kezd el MMA-zni

2013. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Anyád a nyomorult kiskocsog! Hogy jössz te ahhoz kisgyerek hogy beugass nekem debilke! Igenis jó állóképességi edzés, a bokszolók is azért teszik az edzésprogramba gyökér.
2013. aug. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
ugrokotelezes nemrossz hisz en is bunyozok ,aerob edzesnek felel meg csak,meg jo a ritmuserzekre.Gyenge vagy fiam.ha nemertesz hozza akkor ne add a hulye tanacsaidat masoknak.
2013. aug. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
kiskocsog, én itt már 15 ezer kérdést válaszoltam meg és 90% hasznossággal még mindig. Talán nézz a toplistára kisgyerek. 28 éve edzem, nehogy már te ugass be nekem, sehol nem vagy!
2013. aug. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%
latod 28 ev utan meg mindig van mit tanulnod
2013. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
ja, és kisgyerek, nézz utána hogy milyen állóképességi edzések vannak. Mert beszélhetünk Kardio-respiratorikus állóképességről és van erőállóképesség is. Szóval bukta van koma, keress rá google-ban, mert te nem vágod a témát!
2013. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

Az ne zavarjon ,hogy crossfitten is ugrálóköteleznek csicska.Ha nem tudsz értelmes válasz adni húzz el.

Kérdező:Állóképességed nőni fog tehát a futást is jobban fogod bírni, épp ahogy Montez írta.

2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

'Valamennyire biztosan, hiszen az ugrókötelezés az egyik legjobb állóképességi edzés, így a futást is jobban bírod majd'


Ezt te irtad! szoval az eroallokepeseget nehozd ide mert eddig szo sem volt rola:)Szoval kardiorol beszelunk,vagy esetleg ha nem nyomjuk kemenyek akkor aerob:)

2013. aug. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
igen, én írtam. Tehát a kardio állóképesség igenis fokozható ugrókötelezéssel. Az erőállóképesség az más. Még mindig nincs igazad, húzhatsz a kiskegyedre vagy blikkre észt osztani gyökér!
2013. aug. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!