Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pulzust, elégetett kalóriát,...

Pulzust, elégetett kalóriát, távolságot, időt mérő karóra,10-12. 000 Ft-ig! Valaki van ilyen tájékozott, hogy tud ilyesmiről?

Figyelt kérdés

A pontosság elengedhetetlen!

Amúgy aerobikoznék, kickboxoznék, futnék, túráznék, gyalogolnék, ping-pongoznék, röplabdáznék, tollasoznék vele, [na, maradéktalanul minden felsorolva!:)] de szeretném, ha az egyszerű napi kalória áramlásomat is mérné, pl. csak tanulásnál, olvasásnál, szokványos tevékenységeknél is látnám.

S ne legyen hozzá mellkas pánt! :D

Ennyi az óhaj-sóhaj. Na valaki hozza karácsonyra? :D

Jahm, és még hab lenne a tortán, ha pittyenne is egyet mikor kiesem a a hatékony pulzustartományból, vagy az edzés végére értem.


Köszönöm előre is! :)

17/L


2013. aug. 2. 15:13
 1/9 A kérdező kommentje:

Azért nem vagyok rest, magam is utánanéztem!

Ezeket néztem; rosszak?


[link]


Ennél az a baj, hogy nincs távmérés, [de mondjuk túlélném, végülis van google map] meg a folyamatos pulzusmérés nincs meg benne.. ez viszont már baj.


[link]


Esetleg ez még?

2013. aug. 2. 15:27
 2/9 anonim ***** válasza:
Tudom ez egy kicsit drágább de nem sokkal! [link]
2013. aug. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy az pántos :S

Ez rossz?:


[link]

2013. aug. 2. 15:39
 4/9 Dogmatix91 ***** válasza:
Ha a pontosság elengedhetetlen akkor csak pántos jöhet szóba.
2013. aug. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Á, értem.

S mennyire látszik egy ilyen pánt felső alatt? Kényelmetlen? Melegítene is nyáron? Ugye nem vastag?

2013. aug. 2. 15:45
 6/9 anonim ***** válasza:

én decatlonban vettem az enyémet 7000huf ért, tökéletesen meg vagyok vele elégedve, a pántja iszonyatosan látszik, de ez lehet azért van, mert félmeztelen futok XD amúgy az óra egyetlen baja, hogy iszonyatosan ronda, és, hogy nem tud 2 dolgot egyszerre mutatni, van rajta minden amit említettél, de ahhoz, hogy váltogass köztük, egy gombot kell nyomkodni.

márkája Geonaute

2013. aug. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

3#:

hát azt hiszem, én mellőzném a félmeztelen futkározást. XD

Amúgy megnéztem, és szerintem már olyan nincsen, mert csak 6 rugós van, ilyen árkategóriában, és szerintem te nem erre gondolhattál, mert ez csak futás-, és pulzusmérésre van. :/

De azért köszi, ment neked is a zöld! :D

2013. aug. 2. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
ha neten nézted meg, ott sosincs kibt a teljes kínálat érdemes bemenni.
2013. aug. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké, akkor majd megnézem.. de az is lehet, hogy Amazonon rendelek egy Polar FT4-et, használtan 9 ezer.
2013. aug. 3. 21:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!