Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az mennyire "ér", ha kocogásná...

Az mennyire "ér", ha kocogásnál 10-15 percenként sétálok 1-2 percet? Tehát nem folyamatosan futom le a 45 percet pl, hanem megállok közben háromszor sétálni.

Figyelt kérdés

2013. júl. 30. 22:44
 1/3 anonim ***** válasza:

látom sokat értesz a futáshoz.

itt is vannak edzéstervek, edzés szisztémák, nem csak abból áll, h lemész futni, aztán fejlődsz mindig!

intervallumedzésnek mondják, amit te épp véletlenül csinálsz, ált önkéntelenül is akkor iktatja be az ember vagy tervszerint akkor szúrja be a futóprogramba, ha a tejsav felhalmozódik a vérben, és a teljesítmény rovására megy, mert átlépett egy bizonyos aerob köszöböt.

nagyon nem is akarom kifejetni, van a neten rengeteg könyv és írás róla, olvasgass.

nem kell egyhuzamban futni, sőt még jobb is, ha néha van közte pihenő!

2013. júl. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értek hozzá, ezért kérdezek róla.

Köszi a válaszod, bár sok hasznos infó nem volt benne.

2013. aug. 12. 13:41
 3/3 anonim válasza:

Én ismerek kifejezetten ilyen edzéstervet hogy ezt kell csinálni. Mert ugye ha megállsz elvileg nehezebb már elindulni. És az ilyen futást is csak régebben mondták egyszer nekem edzésen, így már nem emlékszek konkrétan mire van. De találtam egy ilyesmit most: [link]

Remélem segítettem :)

2013. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!