Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék jobb táncos?

Hogyan lehetnék jobb táncos?

Figyelt kérdés

Próbáltam már ált. iskola első éveiben néptáncolni, az annyira nem tetszett, társastáncra is jártam. Ott a tanár nem igazán foglalkozott velünk (egy órából 10 percet késett, amikor bent volt szinte folyton dumált másokkal, óra alatt többször is kiment cigizni) ezért abbahagytam, most, hogy más tanár van, aki elméletileg jobb, sokat kéne fizetni (egyik osztálytársam mondta hogy rengeteget kell fizetni ruhákért meg mindenért). Aztán másfél évig jártam hip-hopra, de egy idő után kimaradtam, lebetegedtem, hetekig nem voltam, és nem mentem utána vissza. Ennek már több mint 1 éve, már cikinek érezném visszamenni, ezért itthon szeretnék tanulni táncolni, videókból. Leginkább az ilyen "popsirázós" dolgok tetszenek, mint mondjuk ez: http://www.youtube.com/watch?v=GGJXTxU5sLo

Ezt már kívülről tudom, fél óra alatt megtanultam, sokan azt mondják van hozzá tehetségem. Hogyan keressek rá hasonló videókra, ami ilyen mint ez (házi, mindig látszik az összes táncos, a mozgásstílus is hasonló)? Persze jöveh a "fiúsabb" hip-hop dolgok, tanácsok, mindent szívesen fogadok :)


2013. júl. 26. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Videóból csak satnya utánzatot lehet megtanulni.Profi táncosok mondták,hogy tehetséges vagy? Mert szülők,haverok véleménye nem számít.

Keress egy jóhírű tánciskolát.Nézz internetes véleményeket stb..


Ha Budapesten laksz akkor például a Harmónia,Táncláz,Csillagszemű,No Comment tánciskolák mind kiválóak

2013. júl. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vidéken élek, kb. 40 kilóméterre Budapesttől. A rokonok-barátok is mondták, de sok tánctanár megjegyezte, hogy van hozzá tehetségem.

Tudom hogy csak utánzat, de gyakorlásnak nem árt...

2013. júl. 26. 15:13
 3/5 A kérdező kommentje:
A hip-hop tanárunk mindig legelőre állított, minden egyes új koreográfiánál, pedig mondjuk elég vékony és magas vagyok, szóval nem azért mert én voltam a legalacsonyabb, vagy hasonló...
2013. júl. 26. 15:17
 4/5 anonim válasza:
A gyakorlás nem árt? Hát az biztos, de nem netrol. Megtanulsz mondjuk néhány lépést, de rosszul...akkor azt már az életben nem fogod tudni kijavítani. Keress táncos csatornákat, blog szerűeket, ahol kapcsolódnak a videók egymáshoz. Csak találnod kell egy pont hozzád illő csatornát, ami a te stílusodban tanít. Lehet össze-vissza is, innen is, onnan is, de úgy még rosszabb lesz...a legjobb lenne egy normális tánc iskola!
2013. júl. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ühüm :D Felajánlották hogy többet csinálj? Vagyis egy tanárnak több csapata van van amelyik jobb ilyenkor átrak :) Nah mind1.. ez a video szerint ős tehetség vagyok :D Oké tanulj dolgokat a netről mozdulatokat is de ne egy egész koreográfiát... :D Most komolyan... Én hip hop-zok a tanár szar volt abba hagytam :) Itthon csinálok lényegében azt nézem hogy milyen trükkök vannak :D Hát nem lehet magadtól kitalálni valamit? Nem sablonosan? :o Könyörgöm... azt mutasd nekik...ne azt amit betanultál netröl :D és LÁNY vagy tehát ezt ki kell használni a hip hop-ban is... Ez a fenék rázás... és vonaglás.. :D de lényeg a lényegen :) Legyen saját stílusod :) 14/L
2013. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!