Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék még jobb táncos?

Hogyan lehetnék még jobb táncos?

Figyelt kérdés
Idén kezdtem bele a hiphop táncba és még elég ügyetlenke vagyok..ez gyakorlással majd jobb lesz,vagy maradok ilyen ..ilyen ügyetlen,béna?:O

2013. febr. 28. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenki jobb lesz egy kis gyakorlás után az hogy te hogy birod meg minden az csak rajtad múlhat ennyi
2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Minél többet és minél többfélét gyakorolsz, annál jobb leszel. Modern társastáncot tanítunk, sok olyan tanítványunk van, akiről az első tánclépések után először azt mondtam magamban, hogy na neki sose fog menni... Aztán 5-6 alkalom után már mentek a figurák.

Kezdőként természetes, hogy nem megy minden egyszerre, a test-tudat csak sok gyakorlással tud felépülni. Táncolj olyanokat, amikben jól érzed magad, és tedd ezt minél többször, minél felszabadultabban! Kezdd egyszerű figurákkal, amikben sikereket tudsz elérni, és fokozatosan haladj előre!

Ha nem haladsz vele, akkor keress más stílust, más táncot, és dolgozz rajta! Ne add fel! :)

2013. márc. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az előttem szólóval egyetértek, hogy ne add fel, de abban nem, hogy cseréld le más táncstílusra, ha neked a hip-hop tetszik ne hagyd abba. Én mikor táncolni kezdtem nagyon sok gondom volt a mozdulatok megjegyzésével pedig alapból nincs semmi baj a memóriámmal, nem tudtam néhány mozdulatot se megcsinálni, de otthon gyakoroltam a tükör előtt és egy idő után minden simán ment. Már 2 éve táncolok és mostanában vettem észre, hogy mennyivel könnyebben megjegyzem vagy megcsinálom a mozdulatokat, azoknál is, akik a formációnkba kb. 1 éve vannak. Szóval legyél kitartó, mindig figyelj a tanárodra, arra is milyen kritikákat mond, mert azzal sokat fejlődsz, ha megfogadod a tanácsait és de ne keseredj el, ha nem megy minden azonnal. Amúgy bocsi, hogy egy kész regényt írtamxd
2013. márc. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)! Nem tervezem abba hagyni,mivel igaz,hogy nagyon nehezen megy,de a tanárom is nagyon jó fej és bíztat hogy sikerűlni fog:) ésa társaság is nagyon jü:3
2013. márc. 2. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!