Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Rövidlátók! Ti, hogy sportoltok?

Rövidlátók! Ti, hogy sportoltok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy a különböző sportokat (pl.: foci, kézi, úszás, ping-pong, stb..), hogy űzik azok az emberek, akik általában szemüveget hordanak. A kontaktlencséről persze már hallottam, de nekem nem jön be. Mondjuk annyi igaz, hogy még nem próbáltam, de nekem nem túl szimpatikus.. Na szóval ti, hogy oldjátok meg? Ilyen sportszemüveget vesztek? Én néha asztalitenisz edzésre szoktam járni és rajtam ekkor a sima szemüvegem van.

2013. júl. 22. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyat kell csinálni, amit szemüvegben nem lehet, leveszem :)

Habár ez ping-pongnál nem a legjobb, de ott pont rajta lehet hagyni

2013. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, de gondolom, neked nem olyan gyenge a szemed. Mit tanácsolnátok olyannak, akinek viszonylag rosszabb szeme van.
2013. júl. 22. 22:01
 3/3 anonim ***** válasza:

dioptriás sportszemcsi drága,de megéri.

szóval a leg hiper szuperebb szemcsi az azért oda b-sz: cserélhető lencsés-a szivárvány minden színében és afény áteresztő képesége is igen tág határok között mozog a vaksötétől a teljesen átlátszóig. a dioptriás lencse pedig egy külön tartóban foglalhelyet,a két lencse nem érintkezik.

a másik mé drágább verzió:egyedi sportszemcsi.

az lsőt meg úszod mondjuk 60000ft-ből (és bővithető további lencsékkel)

a 2at pedig 200 000ft-ből és csak a tied,csak neked van gyártva,és gond van a gatyád is rámegy a javitásra.

2013. júl. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!