Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Visszarázódás a futáshoz?

Piriiiiii kérdése:

Visszarázódás a futáshoz?

Figyelt kérdés

Régen (na jó, csak pár hónapja) sokat futottam, rendszeresen. A legutolsó hónapokra minden nap lefutottam egy órát - legalább. Aztán ez most, tavasz tájékán jelentősen alábbhagyott, annyira, hogy mostanság már csak két-három hetente megyek el. Legutóbb már majdnem egy hónapja voltam futni, akkor bírtam a tempót, egy órát lazán lementem, nagyon élveztem. Ma megint elmentem, hogy na majd akkor most megint elkezdem magam edzeni, de jó lesz minden nap futni!

Hát nem bírtam, mondjuk pont most menstruálok, és ez sem jött jókor, meg ez csak egy kósza ötlet volt, a lényeg, hogy félórát se futottam, és állandóan megálltam, nem volt hozzá kedvem. Hogyan szokjak vissza? Mehetek futni egy órát több hónapos kihagyás után? Gondolom nem, hanem szépen fokozatosan kéne visszarázódni. Hogyan kezdjek neki? Először mennyit fussak időre? Az, hogyha megállok közben (most is sokat fájt a lábam, pedig nyújtottam), és sétával teszek meg vagy 20-30 métert, nagy baj?

Köszi.


2013. júl. 16. 13:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!