Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik küzdősportot válasszam?

Melyik küzdősportot válasszam?

Figyelt kérdés

szeretnék valamilyen küzdő sportot tanulni mert nem pont egy jó környékre járok suliba és most vagyok 9.es és jó lenne ha megtudnám védeni magamat ha valami balhé lenne.

ja 15 éves fiú vagyok és van rajtam egy ki felesleg

előreis köszönöm


2009. okt. 19. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Thai boxot ajánlom. Ez a legjobb szerintem. Jó állóképességet, erőnlétet is ad, és ha mondod, hoyg van rajtad valami kis felesleg ez segít ledolgozni. Mellette nem rossz ha futsz az állóképesség és a robbanékonyság miatt, és esetleg lejárhatsz edzőterembe izmot építeni.
2009. okt. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

nálunk a suliba taekwondo-t oktatnak, órarendbe beépítve.

de inkább ilyen önvédelmi fogások, ütések, rúgások vannak, de amúgy jó

16F (és rajtam is van felesleg)

2009. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Harcművészetet tanulj. Shaolin kung fu ;)
2009. okt. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és ezek közül melyik van pest megyében azon belül is ha lehetne alsónémedi környékén kellene és olcsón?
2009. okt. 20. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:
sztem a box is jó
2009. okt. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én most kezdtem el krav-magázni mert kissé unom hallgatni hogy entikum balhézik itt ott úgyhogy és szerintem nagyon hatásos, keress rá youtube-on és nézd meg a krav-maga főoldalát googlbe beírod és kidobja de aszem krav-maga.hu :D késelős támadások elhárításától kezdve van benne minden valamennyi harcművészet és küzdősportból vannak benne fogások, viszonylag könnyen megtanulhatóak és hatékonyak, nincs tabu ami a fogásokat illeti, ha már egy ideje csinálod akkor több ember sem lehet akadály, viszont meg kell fizetni
2009. okt. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
én már kiskoromban elkezdtem boxolni, de nem tudom miért ,abbahagytam,sosem voltam verekedos tipus de a box tetszett,legyel te is boxolo...
2009. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!