Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzőtermekben vannak 16...

Az edzőtermekben vannak 16 éves körüli emberek?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta kérdés, de 16 éves vagyok és szeretnék menni, viszont egyik barátnőm sem jön velem én meg nem akarok úgy oda menni, hogy nincsenek korombeliek. :D És még egy kérés inkább, mint kérés: ha tudtok olyat ahova járnak fiatalok akkor leírnátok nekem? :D (budapest)

2013. júl. 11. 20:14
 1/4 anonim válasza:
az utóbbiról nem tudok nyilatkozni, viszont amennyire én tudom, szinte mindenhol vannak fiatalok. sok esetben 16 alatt is járnak. :)
2013. júl. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*elírtam És még egy kérés inkább, mint kérdés*
2013. júl. 11. 20:47
 3/4 anonim válasza:
Hát én egyedül járok le, és ott azért vannak korom/korunk beliek, de az hogy nincs kivel társalognod, ne tartson vissza! Ott is ismerkedhetsz, és mellesleg egy edzőteremben nem az a fő hogy ott legyen melletted valaki(kivéve ha kinyomsz fekfe 100kg és segíteni kell) hanem az hogy tényleg törődj a tesdeddel, ebben egy barátnő nem hiszem hogy tudna segíteni:)!Kb mindenhol vannak fiatalok, szóval bármelyik konditerembe mehetsz:))!
2013. júl. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi:D csak, mert így tökre ráparáztam, hogy ott lesz a sok huszon éves meg a sok kigyúrt férfi én meg ott 16 évesen kb. így állok.
2013. júl. 15. 01:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!