Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdszorítót most már mindig...

Térdszorítót most már mindig hordanom kell?

Figyelt kérdés

16 éve kosárlabdázom viszont ahogy az idei "szezont" megkezdtem úgy március környékén azt vettem észre, hogy szinte minden második edzésen előjön egyfajta térdfájásom. Ezért a többiek javaslatára elkezdtem térdszorítót hordani, ami meglepően jó. Rögtön elmúlt a dolog, azóta nincs gond a térdemmel, mert abszolút nem fáj. Csak azt nem tudom, hogy akkor ezt most már mindig használnom kell, vagy próbálgassam, hátha elmúlik, vagy esetleg csak akkor hordjam ha elkezd megint fájni? Mert így nem tudom, hogy most elmúlt a dolog, vagy csak a térdszorító miatt nem fáj.

Köszi a válaszokat!



2013. júl. 8. 22:43
 1/3 anonim válasza:
Szia, hasonló helyzetben vagyok én is. Az utóbbi időben a térdem nem bírja a terhelést, csak ha szorítót viselek. Az edzőm javaslatára elkezdtem a plusz lábedzéseket, mert az izmok segíthetnek a fájdalom megszüntetésében. Ha ez mégsem történne meg, a következő szezonra szerinte mindig szorítóznom kell majd. Gondolom segít eloszlatni a terhelést.
2013. júl. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:
Erősíts lábgéppel a fekvepadon, és szedj joint-x-et.
2013. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi fejlemény van - ezt főleg az első válaszolónak írom, hátha segít neki is - hogy most két napot lenyomtam térdszorító nélkül úgy, hogy minden edzés előtt negyedórát-félórát nyújtottam, állva, fekve, mindenhogy. És így közel sem fájt annyira a térdem. Térdszorító nélkül is tudtam játszani, néha kicsit éreztem, de semmi több. Így arra gondoltam, hogy mivel már nem vagyok annyira fiatal (30 vagyok), lehet hogy csak jobban be kellene melegítenem, mint ahogy szoktam és odafigyelni a nyújtásra is.
2013. júl. 15. 09:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!