Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gáz ha 14 évesen csak 70A...

Gáz ha 14 évesen csak 70A melltartót kell hordanom?

Figyelt kérdés
Persze tudom illetve gondolom h fog még nőni,de akkoris..

2013. jún. 19. 09:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%
Gáz, ha 12 évesen csak 18 cm állva?
2013. jún. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mi lenne,ha nem kommentbe ínád a kérdéseidet!?

Ez egyrészt bunkóság másrészt meg felesleges..

2013. jún. 19. 09:54
 3/12 anonim ***** válasza:

és ha gáz akkor veszel nagyobbat és kitömöd?

hidd el az még gázabb ha rájönnek...

2013. jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szerintem is még gázabb ha vki tömi,én ezért se teszem azt.

am csak kíváncsi vagyok mások véleményére-persze a normális válaszokra csak-ezzel kapcsolatban..

2013. jún. 19. 10:04
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

hát hidd el, nekem volt osztálytársam aki még 16 évesen is elől deszka hátul léc volt... ezért csufolták, de nem ez miatt... hanem azért mert kiálhatatlan természete volt.. ha normális méretekkel rendelkezett volna akkor találnak mást rajta amivel az önbizalmát rombolhatják..


fogadd el a tested olyannak amilyen, mert ha valami nem tetszik azt mások is észre veszik és bizony ha nem vagy nekik szimpi akkor piszkálni fognak miatta...

2013. jún. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Hát..lehet h ez tényleg így van,egyébként engem eddig még senki nem szólt meg emiatt h kicsi a mellem!

Köszönöm :D

2013. jún. 19. 10:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért volna gáz? Tán dinnyéket szeretnél magadnak és folytonos hátfájást? Fogadd el magad olyannak, ailyen vagy, az a legtöbb, amit tehetsz.


Ha jól emlékszem, Vavyan Fable írta egy egyik művében: valamelyik butuska leányka panaszkodott, hogy picike a melle, és ő márpedig dinnyéket akar és pont. A plasztikai doki azt modnta neki, hogy jó, de egy hétig előtte gyakorlásként hordjon szépen két nagy 2-2 kg-s medicinlabdát (vagy hasonlót) reggeltől estig. Éjjel is.


Gondolom, senki sem csodálkozik azon, hogy a női hölgy lemondott a műtétről. :)

2013. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Jó,nem akarok dinnyéket de am is,nem kell egyből lekapni a 10 körmömről azért mert ezt megkérdeztem!!

Ha jól tudom akkor a GYK épp ezért van xd..

kössz a választ.

2013. jún. 19. 10:25
 9/12 anonim ***** válasza:
Értsétek már meg, hogy mindenki másképp fejlődik! Soha semmi nem gáz amiről nem tehetsz!!!
2013. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nekem gázabb, hogy 26 évesen 75B-et hordok... Fog az még nőni ne aggódj, ha meg nem, akkor te is pici-cici leszel, nah és? Valakinek ez tetszik.
2013. jún. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!