Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Használt görkorcsolya vásárlás...

Használt görkorcsolya vásárlásánál mire figyeljek?

Figyelt kérdés
Gondolok itt technikai dolgokra, hibákra... Teljesen kezdő vagyok. Azt olvastam, hogy fitnesz görkorcsolyán érdemes megtanulni. Ha mégsem ezt választom, mennyivel nehezebb? Több tippem is volt már. K2 Roces v EXO lehet jó választás?

2013. jún. 21. 17:35
 1/3 anonim válasza:
Arra figyelj hogy a csapágyak mennyire vannak elhasználva.Ha van + pénzed akkor olyat is vehet aminek nem nagyon jó a csapágy és kicserélheted.Az semmiben sem akadályoz meg ha karcos vagy esetleg nagyon karcos.Az csak a külseje.Szerintem a műanyag sínes görkori jobb mint az alumínium .Ja és meg arra hogyha félsz előre hogy elesel vagy ilyesmi akkor kőrbelűl ABEC5 vagy ennél kisseb csapágyasat vegyél.(minél kisseb az ABEC száma annál lassabban gurul.Nem kell extrém lassúra gondolni az ABEC1 nél.)
2013. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2013. jún. 22. 12:29
 3/3 anonim válasza:
Meg esetleg a kerék mennyire kopott.A kerék annyira nem kopik.A jobbakon van egy vonal h mi a határ
2013. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!