Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Késő elkezdenem újra a Ritmiku...

Késő elkezdenem újra a Ritmikus sportgimnasztikát?

Figyelt kérdés
Kiskoromban jártam 5 évig, kb 9 évesen fejeztem be, most újra kezdeném, de nem tudom hogy van e értelme:/ Még megmaradt pár elem:)
2013. jún. 16. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
semmi sem késő:)
2013. jún. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem ártana, ha tudnánk most mennyi idős vagy.
2013. jún. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok
2013. jún. 16. 19:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tudnád folytatni de max. hobby szinten. Azért az a 7 év nagyon sok idő ebben a sportágban. Ha világbajnok szeretnél lenni, akkor ennek már annyi, de ha csak folytatni szeretnéd és rendszeresen mozogni akkor szerintem ok. Persze fontos, hogy legyen egy klub ahol foglalkoznak hobby sportolókkal is (ez vidéken lehet, hogy gond..). De kérdezz rá a dologra pl. a régi edződnél. Plusz fontos, hogy ne hívd a sportágat sportgimnasztikának, azt már 1998 óta nem használják, akik benne vannak a sportágban azok mind ritmikus gimnasztikának hívják (főleg ha magad is RG-s voltál).
2013. jún. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!