Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » SZerintetek a fiunak a görkorc...

SZerintetek a fiunak a görkorcsolyázás nem b u z i s?

Figyelt kérdés
2013. jún. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis. Miért lenne az?
2013. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem az, ha tudsz trükköket még cool is.
2013. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 aikiboxer ***** válasza:
Szomorú lennék, ha az lenne... Még nem szólt rám senki.
2013. jún. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
OKé rendben és tudtok valami boltotahol jót lehet veni olcson?
2013. jún. 11. 16:32
 5/7 anonim válasza:
kb 1 hónapja görkorizok, nekem mondták már h b**is de engem nem érdekel, én jól érzem magam :D
2013. jún. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 aikiboxer ***** válasza:
Ne vicceljetek már ezzel, hogy bvzis lenne... Ez csak egy sporteszköz, azon belül is uniszex.
2013. jún. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szevasz öcsém, na idehallgass, a kilencvenes években a városunkban mi, a skaterek bandája voltunk a legnagyobb arcok, minden csaj ecetet hugyozott utánunk, amikor végigsuhantunk az utcán mellettük tizen-tizenketten.


A görkorcsolyázás soha nem volt és nem lesz gay, és most, hogy harminc végefelé járok, mondhatom neked, hogy a görkorcsolya olyan testi felépítést adott, amivel ma is remek kondícióban vagyok, ma már a kislányommal megyek, rá is ráadtam, hadd tudja korán, a kisfiam még nincs akkora, de őrá is fogom adni, minden gyereknek is hasznos.


Szóval no para, menjél görizni.

2018. ápr. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!