Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A görkorcsolyázás formálja a...

A görkorcsolyázás formálja a feneket és a combot?

Figyelt kérdés
Elég méretes mind két testrészem,és mivel nagyon szeretek görizni .....de nem tudom mennyiben segítene.A napi ételadagomat úgymond csökkentettem ( nem zabálok mint egy disznó bár még szoktatom a testem , nem szabad hirtelen ) és melette járok táncolni is . :)

2013. jan. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
heti 6x3-4 óra görkorizás esetleg már igen.
2013. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem...köszi :)
2013. jan. 6. 17:59
 3/6 anonim ***** válasza:
kétlem:)
2013. jan. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Miért? :/
2013. jan. 6. 18:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze hogy formálja, ugyanis pont ezeket dolgoztatja meg rajtad. Nem is kell sokszor menni, ha csak annyiszor elmégy ahányszor jól esik, az is sokat számít, de a lényeg az, h intenzíven csináld, ne lassan, kényelmesen. Ez kicsit jobban koptatja majd a kerekeidet, de nagyon jó edzésnek, igazán élvezetes száguldozni, főleg ha már gyorsabb vagy mondjuk az átlagos bicikliseknél.

Ha intenzíven csinálod körülbelül egy gyors tempójú futásnak megfelelő hatást (zsírégető, anyagcserefokozó) is elérheti az edzésed és sokkal szórakoztatóbb is.


Azonban ne várd azt, hogy a hatás azonnali legyen, ne ezért kezdj el görkorizni, hanem mert iszonyatjó sport, nagyon élvezetes, nem csak az állóképességet fejleszti, hanem az egyensúlyérzéket, a gyorsaságot, hajlékonyságot (bár ezt főleg csak bizonyos trükköknél) és a tartást is.

Arról nem is beszélve, h rengeteg dolgot csinálhatsz egy jó görkorival, ugrásokat gyakorolhatsz, szlalom-trükköket, pörgéseket, nehéz mozdulatsorokat, vagy ha kedved tartja, nyáron jó érzés csak berakni a zenét és róni az ország bicikliútjait, mint valami hosszú túra (akár 100km-es távokról is beszélhetünk ilyenkor, ha kitartó vagy, ezek már egyesével is iszonyatjó hatással vannak rád).

2013. jan. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh Köszii :D ^^
2013. jan. 9. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!