Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt az alakot...

Hogyan tudnám ezt az alakot elérni? Kaphatnék táplálkozási tanácsokat?

Figyelt kérdés

[link]


reggeli, ebéd, vacsora? uzsonna, tízórai kell? Mit, hogyan stb.


Nagyon tapasztalatlan vagyok még.

17 éves vagyok és rendszeresen sportolok. 176cm és 56kg vagyok jelenleg.


Köszönöm!


2013. jún. 7. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát én vagyok valami kajaszakértő,csak azt írom le,amit én csináltam:

Napi 5 étkezés.(reggeli,tízórai,ebéd,uzsi,vacsora)

Reggeli,tízórai,uzsi:rántotta,zabkorpa,müzli,zöldség,gyümölcs,tej,pulykasonka,fehérjeturmix lehet.

Az ebéd,vacsora:sovány húsok,zöldség,rizs.

Napi 2 liter folyadékbevitel.

Amit NE egyél:édesség(csoki,süti stb.),gyorskaja,fehér kenyér,tészta.


Én ezt 2 hónapi g tartottam,a testzsírom 5 %-ot lement:)

(8 kiló mínusz)

2013. jún. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Osynho ***** válasza:
5% testzsír? :O Nőként?
2013. jún. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Osynho ***** válasza:
Ohh, bocs, elolvastam, 5-öt csökkent. :D
2013. jún. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az első jó helyen kapiskál, de ha már itt tartunk a tejet is el lehet hagyni, a nagyon alacsony testzsírért el is kell.

Lehetőleg fel kell osztani az étkezéseket több kicsibe, tehát napi minimum 4-be, de inkább 5-7-be.

Ahhoz, hogy jól nézz ki, pedig két dolog szükséges:valamilyen szintű izom és alacsony testzsír. Az elsőhöz izomépítő edzés szükséges (ahol súlyokkal, legyen az a sajátod, vagy súlyzó) dolgozol, ebből kellene heti 2-4. A másodikhoz aerob edzésformák, heti min. 3 ebből is.

Az étrendnek le kéne fednie a makrotápanyag szükségletet, azaz a minimum 1g/ttkg fehérjét, sportolóknak viszont több ajánlott.

Amit el kell hagyni feltétlenül, ahogy azt ,ár leírták, az egyszerű szénhidrátok (cukrok, fehérlisztes ételek) és a telített zsírok.

2013. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 poiu ***** válasza:
176/56: sovánka vagy.... Ha nem tetszik az alakod, akkor inkább izomhiányod van és nem zsírtöbbleted. Erőedzés.
2013. jún. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!