Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet elérni, hogy ilyen...

Hogy lehet elérni, hogy ilyen testem legyen? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Mikor négykézláb vagyok, és fel-le emelgetem a lábam, utána a tükörben megnézem magam oldalról ilyen szokott lenni, pár perc múlva semmi. Meg egy kicsit fáj is utána a derekam, lehet rosszul csinálom :\ Hogy lehetne elérni, milyen gyakorlatok kellenek hozzá, hogy HASONLÓ hátam, derekam legyen?


Rosszindulatú válaszokat nem kérek, nem tudsz normális választ írni, megkérlek, hogy ne is írj! Köszönöm!


19/L


2013. máj. 28. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A hátad meg a derekad adott, olyan lett, amilyet örököltél. Gyakorlatokkal nem nagyon tudsz jelentősen változtatni rajta, a képen a lánynak genetikailag ilyen alakja van.
2013. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
ez nagyon jó bula
2013. máj. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha majdnem így nézel ki, akkor jó csaj lehetsz !!! :)
2013. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Már hogyne lehetne rajta változtatni. Mondom, hogy gyakorlatok után nekem is ilyen, csak nem tart sokáig az eredmény. Lehet még többet kéne belőle csinálnom..
2013. máj. 28. 20:55
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor te valami képlékeny masszából lehetsz vagy nemtudom. A gyakorlatok után ilyen, aztán pár perc múlva nem. Ez azért elég súlyos. XD
2013. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor csinálj meg 100-at az egyik lábaddal, 100-at a másikkal. Nézd meg utána mi történik. Nem tudom, hogy fiú vagy vagy lány. De csinál meg akkor pár fekvőtámaszt, utána beszokott durrani a karod, sokkal nagyobb, mint előtte, aztán szép lassan az eltűnik. De úgy néz ki, te sem sokat gyúrtál eddig. Csak próbáld ki..
2013. máj. 28. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:

te most a csaj tartására gondolsz?

kettlebell edzés után eléggé kiegyenesedsz,mert nagyon bedurran tőle az alsó háti szakasz.

de ha otthon akarod a gerincjóga is beállítja ilyenre.

meg a fegyencedzéses híd gyakorlatok,is durrantják azt a részt.

2013. máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Utolsó! Nagyon szépen köszönöm, holnap ki is próbálom :)
2013. máj. 28. 22:23
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát, édes szívem, én minden másnap járok gyúrni de nem pár percekre szokott tőle megváltozni a testem és főleg nem lesz más az egész alkatom. Elég érdekes is lenne. :D A női edzésekhez nem annyira értek, de ha neked a lábemelgetéstől vékonyabb derekad lesz, akkor itt helyben lemegyek hídba.
2013. máj. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Figyelj, a legelején leírtam, hogy normális válaszokat kérek. A hetes válaszolótól ezt meg is kaptam, szóval te nyugodtan lemehetsz hídba, vagy bánom is én.
2013. máj. 28. 23:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!