Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék izmosabb? O. o

Hogyan lehetnék izmosabb? O. o

Figyelt kérdés
13 vagyok! :) szálkás!nem a leg izmosabb és hát vannak a sulimban gyerekek akik kicsit erősebbek nálam meg hogy megtudjam védeni magtam!meg amúgy is nem szeretnék ilyen gyenkusz lenni! :/nos a hasam az kockás azzal nincs baj de tudnátok tippeket adni hogyan lehetnék izmosabb? konditerem sulyzó kizárva mert a kondi teremért sokat kell fizetni 2.meg szerintem engem nem engednének be! :/ súlyzóm meg absz.nincs! :/

2013. máj. 27. 15:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nem izomra van szükséged ahoz hogy meg tudj verni valakit. Ahoz hogy valakit legyőzhess gyorsnak kell lenned. De használnod kell az eszedet is, így kitud számítani a lépéseit és előtte járhatsz. Az sem árt ha nyúlékony vagy, így kényelmesebben és pontosabban tudsz rúgni. Jól jön ha erősebb csontozatod van, mert nehezebb törik el az örklöd stb. És mindemellett tudnod kell azt is hogy hogyan kell verekedni. Ja még valami mielőtt rákérdeznél.... Ahoz sem izom kell hogy nagyot tudj ütni. Összességében ha megakarsz verni valakit, illetve megakarod védeni magad, akkor TUDNOD KELL VEREKEDNI.
2013. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!