Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sport való nekem?

Milyen sport való nekem?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok,most jelenleg hip hop-ozok ,és atlétikázok. De jövőre abba fogom hagyni az atlétikát,és kéne helyette valami sport ,mert anélkül nem lenne teljes a hetem. Kiskorom óta örökmozgó vagyok,szeretek sportolni.Az biztos ,hogy csapatsportokba(mint pl.kézilabda,kosárlabda)nem szeretnék belekezdeni. A zumbában gondolkodtam még,de nem igazán tetszik,meg két fajta tánc szerintem nem férne meg egymás mellett. Kérlek segítsetek! Előre is köszönöm.

2013. máj. 23. 19:32
 1/7 anonim válasza:
Valamilyen harmüvészetet tanulj aikidot ajánlom mert az önvédelem és mindig jól jön
2013. máj. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szerintem megfér egymás mellett, nekem legalábbis...kb. 2 hónapja zumbázok, és valamilyen táncot szeretnék mellé még keresni, de a zumba nem zárja ki...fejleszti a mozgást, nekem tetszik is:) de te tudod...esetleg, ha már futottál, érdemes lenne kipróbálnod a tájfutást, nagyon jó!!:) (edzések is vannak, 2 évig jártam;)
2013. máj. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat ,de harcművészetben nem igazán tudnám elképzelni magam. A zumbát tényleg komolyabban is gondoltam, utánanéztem,el is mentem egy két zumbaórára,de maga a stílus nem igazán jön be..
2013. máj. 24. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:

Simán el tudom képzelni a két táncot egymás mellett. Akrobatikus Rock & Roll, Jazz balett, Versenytánc tipikusan a sport jellegű táncok.

Zumba is jó lehet, de ott rengeteg függ az oktatótól, nagyon nagy a szórás. A Vígszínház mellett tudok egy helyet, amire tapasztalt zumbások esküdnek, hogy csak oda hajlandóak menni.

Csapatsportot miért nem? Mi az, amiért szívesen sportolsz valamit mi az, amiért nem? Mihez van érzéked? Miben vagy jó? Ha kicsit többet elárulsz erről, lehet, lesznek jobb ötletek is.

2013. máj. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Olyan sportot szeretnék,amit azért űzök,hogy ne hízzak el ,vagy hogy formában tartsam magam,mert eddig az atlétika jó volt erre,de hogy abbahagyom,ehelyett kellene valami.A feszültség levezetése is fontos számomra,csak a karate,meg az ehhez hasonló sportágak nem tetszenek,boxolni meg nem engednek a szüleim.Az lenne az egészben a lényeg,hogy nem olyan sportot szeretnék ,amit versenyszerűen űzhetek,hanem olyan,amit szeretek,és csak hobbiból csinálom.
2013. máj. 25. 16:02
 6/7 anonim válasza:
És miért hagytad abba az atlétikát? Mert ha szeretsz futni, akkor szerintem így is eljárhatsz, a környéken futni valamennyit, pl heti 2x egy órát:)
2013. máj. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én valami harcművészetet javasolnék, rengeteg féle van. Karate, kung fu, tai chi, box, dzsudo... mindez rengeteg ágazattal. Remélem találsz közülük neked valót. :)
2013. júl. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!