Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a cipőről? Jó futócipő lehet? Strapabíró lehet? divat-ruha. Teszvesz.hu/noi_cipo/noi_sportcipo_edzocipo/noi_futocipo/nik e_free_run_3_futo_cipo_learazas_1748519780. html

Figyelt kérdés
Különben nagyon tetszik a rózsaszín, de nem szeretnék gagyi futócipőt venni. Nekem egy kicsit feltűnően olcsó, ha tényleg igazi, minőségi futócipő...

2013. máj. 22. 09:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Itt a link mégegyszer, mert fönnt nem lehet megnyitni..

[link]

2013. máj. 22. 09:53
 2/2 anonim ***** válasza:
Én netről SOHA nem vennék futócipőt. Úgy lehet jót találni ha elmész egy boltba, és felpróbálsz kb. 5-öt. Legyen könnyű, a talpa rugalmas, ne lötyögjön benne a lábad, de ne is szorítson sehol. Nem mindegy, hogy betonon akarsz-e futni, mert akkor érdemes az eladó segítségét kérni, hogy nehogy tönkremenjenek az ízületeid. Nem tudom, lehet, hogy nem rossz cipő, de én inkább fitneszezésre tudom elképzelni, mintsem Maratonra, de nem ismerem ezt a konkrét modellt, szóval leszólni nem szeretném. De látatlanba ne vegyél futócipőt!
2013. máj. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!