Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honnan tudjam melyik a jó...

Honnan tudjam melyik a jó futócipő az én lábamra? A Playersroom-ban segítenek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 12. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Uh.. azt hagyd szerintem:DD Spuri vagy Nyúl elsősorban, esetleg nike, de inkább az első kettőből valamelyik. Te sehonnan, de ott hozzáértő eladók fognak segíteni:) Nem csak a lábad számít, hanem az is , hogy milyen terepen, heti hányszor mennyit szeretnél futni, milyen szinten stb.
2013. máj. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak sajnos nem mindenki pesti :(
2013. máj. 13. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyúlcipő most nyílt Szegeden is egy (ha szegedi vagy :D)
2013. máj. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok :D
2013. máj. 13. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Vannak más boltok esetleg? Playersrommban inkább a nézzen ki valahoyg és kész tipusu eladókat vesznek fel , mint hozzáértőket.. azt se tudják melyik futócipő vagy teremcipő.
2013. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen, ma voltam bent. Volt egy menet. Eladók a bolt kellős közepén 3-an, trécselnek meg viháncolnak, eszük ágában sincs ám megkérdezni, hogy mit akarok, vagy esetleg köszönhettek is volna, de mindegy.

Amúgy meg az egész boltban 2 fajta futócipő volt, szóval el is mentem. Megrendelem a neten amit kinéztem aztán majd bemegyek érte.

2013. máj. 13. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!