Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan edzek tovább?

Hogyan edzek tovább?

Figyelt kérdés

December óta ledobtam heti 3x100 perc súlyzós edzéssel, és 7x60 perc aerob edzéssel 25 kilót. Azomban munkahelyváltás következtében csökkent az alvásra, és az edzésre jutó időm, így kimerült, és fáradékony lettem. Az aerob edzéssel teljesen felhagytam, és a heti 3x100 perc súlyzós edzést felosztottam 5x35-40 percre. Mivel ülő életmódról és elhanyagolható fizikai munkáról váltottam álló fizikai munkára, így jócskán megnőtt a kcal igényem is. A súlyom az elmúlt egy hónapban 5-7 kilót nőtt, de továbbra se ettem gyors ch-t és cukrot, így nem tisztán hízásról beszélünk, de azért jött fel zsír is. Tehát a kérdésem a következő lenne:

Visszatérjek a 3x100 perc súlyzós edzésre, ami mellett 2-3x60 perc aerob férne be, vígy maradjon a heti 5x35-40 perc síma súlyzós edzés ?



2013. máj. 18. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Heti 3-4, kb 60 perces súlyzós legyen és kb 3-4, kardio is mehet mellé. A forma nagymértékben inkább étrendfüggő.
2013. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Étrendem valami ilyesmi:

5kor kelés, thermodrine, 10g lenmagolaj, 30g ch (állt zabpehely formában. 8kor reggeli 60g ch, délbe fehérjeturmix, thermodrine, edzés előtt ~3 óra, fehérjeturmix 1200mg L-carnitin, edzés után fehérjeturmix, és ebéd, ami vegyes ch mint felszívódás és mennyiségre is jelentősebb. Este még megy 10g lenmagolaj 30g ch-val, 7 óra fele, és 9-10 fele casein. A helyzet hogy nemigazán tudom hogy lehetne kis pénztálcából jól kajálni...

2013. máj. 18. 18:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kellenek zsírégetők, nem sokat érnek. Inkább költs csirkemellre, zöldségre. Nyilván sokba kerül így is, de sajnos ez van.:)
2013. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!