Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van valami olyan gyakorlat,...

Van valami olyan gyakorlat, amivel lefogyaszthatom a combom?

Figyelt kérdés

Sajnos eléggé vastag combom van és ez engem nagyon zavar. Próbáltam már lábemelést stb... de vékonyabb nem lett csak izmosabb :( Szóval ha tudtok olyan gyakorlatokat,amitől vékonyabb lesz írjátok le légyszi

rlőre is köszi :)


2013. máj. 13. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs rá helyi gyakorlat, ugyanis NINCS helyi zsírégetés. Nem tudsz csak az óhajtott területekről fogyni. Genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt.

Szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés, pl kocogás, bicaj, stb és majd lemegy a combodról is. De célzottan egy helyről nem tudsz fogyni!

2013. máj. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tudod kinek beszéled be ,hogy lábemeléstől izmosabb lett a combod.
2013. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor okoskodj, legyél paraszt, legyen neked igazad és tudd jobban, hogy az én combom mitől izmosodik. A másik választ pedig nagyon szépen köszönöm :)
2014. márc. 9. 16:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Reakcióidő powa Oo


A lábemelés valóban elég kevéske ahhoz, hogy érdemi izmosodást lehessen vele elérni. A testösszetétel alakulása főként úgyis az étrenden múlik.

Fogyasztó gyakorlat pedig valóban nincsen.

2014. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!