Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » (F1) Nektek is hiányzik néha...

(F1) Nektek is hiányzik néha a régi forma1?

Figyelt kérdés
pl.:2007,2008,2009-es év mikor Räikkönen Ferrarival volt,Super Aguri,Honda,Red Bull hátul volt(sajnos)?Olyan jó erre visszagondolni mennyit változott a forma 1.A mostani is jó de nem hiányzik a régebbi?

2013. máj. 12. 09:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a mostani egy kalap mesterséges sz@r. Régebben sokkal jobb volt, most csak az a szerencse, hogy sok esélyes van, mert a sportág nagyon mélyen van egykori önmagához képest.
2013. máj. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem Kimisként egyáltalán nem hiányoznak a Ferraris évek, persze ott szerezte a címet meg minden, de akkor már a McLaren-es időszak hiányzik igazán.

Amúgy nehéz megmondani, és lehet hogy nem ez volt a kérdés, de mindig vannak elégedetlenek. Régen a vonatozás ment mindenki agyára, most meg az, hogy sok az előzés. Szerintem csak valamivel tartósabb gumik kellenének, motorfejlesztés + a WSR-ben alkalmazott DRS szabály.

2013. máj. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy sok az előzés, hanem hogy annyiból áll az előzés, hogy drs, és már az egyenes felénél előtte vagyok. Nem az előzések hiányoztak, hanem a kerék-kerék elleni csaták, amit sokszor pont a drs miatt nem látunk. AZ aerodinamikát kellene úgy módosítani, hogy a hátul jövőnek legyen előnye még kanyarban is, pl a diffúzornak nagyobb szerepet kellene kapnia a szárnyaknál, a kerst csak a hátul jövő használhatná stb.

A másik, hogy olyan gumi kellene ami nem morzsolódik, a határon lehet autózni vele, csatázni stb, nem kell vigyázni rá, ehhez pedig egynél több gumiszállító kell. Hol látunk már olyat, hogy "michael menj 15 időmérős kört ha nyerni akarsz"? Csak nekem tűnt fel, hogy alig látunk vezetői hibát? Mert nem mehetnek a határon a pirelli miatt. Túl nagy szerepet kap a taktika. A jövőévi motorokról meg inkább nem is monddok semmit, mert kitiltanak erről az oldalról...

2013. máj. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 80-as évek,és a 98-06 közötti
2013. máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!