Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzés edzésterv?

Fegyencedzés edzésterv?

Figyelt kérdés
Elolvastam a konyvet de nemigen tudok osszeírni magamnak saját edzéstervet.... olvastam párat de ott csak annyit írtak hogy fekvotámasz, híd stb ..nemértem hogy most milyen fekvotámaszt(fél,falnál stb ) heti 5 6 napot szeretnék edzeni es úszást is beletenni egy ket honapon belul ...kezdo vagyok...valaki osszetudna nekem írni eggyet úszssal es az nélkul?:) (bocsi a hibákért de nem magyarországi vagyok)
2013. máj. 12. 01:31
 1/3 A kérdező kommentje:
a fekvotámaszt pl lépésenként kell? ha tudom elsot akkor johet a masodik vagy egyszerre osszeset es addig amig nembirok megcsinalni annyit ami oda van irva?
2013. máj. 12. 01:39
 2/3 A kérdező kommentje:
vagy pl 5.szintbol megtudok csinalni 2x20 at de a 1. lepesbol csak 3x30at es 3x50et nem akkor mi ? hogyvan? mindenbol keveset vagy eggyet fejlesszek ki es mikor megvan akkor fojtassam kovetkezot vagy 1. es 2. tot is egyszerre? ezt nemértem benne...
2013. máj. 12. 02:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Olvasd el még egyszer előröl a könyvet, mindent megtalálsz benne. Ha akkor sem világos akkor újra kezd előröl, van akinek nehezen megy az értő olvasás és a gondolkodás.
2013. máj. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!