Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti egy energiaital nem...

Heti egy energiaital nem számít károsnak?

Figyelt kérdés
Nem tudtam pontosan megfogalmazni a dolgot, tehát én rendszeresen járok hosszabb-rövidebb kerékpártúrákra barátokkal. És általába mindíg megiszok indulás elött egy HELL energiaitalt. Van, hogy nem megyek bicajozni, de a héten valamikor iszok egyet. Nem gyakran csak hetente 1. Azt is azért mert nagyon ízlik, ez így még belefér a dolog? Hozzáteszem, hogy se nem cigizek, se nem iszok alkoholt, és kávézni sem kávézok. Szóval ez így még nem káros annyira? Vagy káros egyáltalán? Igaz az, hogy ha mértékkel fogyasztom, semmi káros hatása nincs?
2013. máj. 9. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 5évig napi szinten 2litert ittam belőle. ''Semmi'' bajom nem lett azon kívül hogy szarrá lyukadt a felső fogsorom. De heti 1től semmi bajod nem lesz.
2013. máj. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Shai-Hulud ***** válasza:

"Heti egy energiaital nem számít károsnak?"


Nem, sőt hetente egyszer a wc-be öntve határozottan tisztítja azt. :-D

2013. máj. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
napi 1 sem káros.
2013. máj. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!