Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés előtt egy energiaital?

Edzés előtt egy energiaital?

Figyelt kérdés

Heti háromszor járok edzőterembe súlyzózni rendes edzéstervvel stb...(kb 1óra-másfél)

Edzés előtt 10percel ha megiszok egy energiaitalt az dobna a dolgokon? (Hell,Go,Bomba...) Sokan mondják,hogy veszélyes ilyeneket inni,de ez mennyire igaz? Én úgy tudom,hogy a sportolók ugyan úgy isszák ezeket a teljesítmény növelés érdekében...

Vélemények?



2013. jan. 7. 14:29
 1/10 anonim válasza:
Az a véleményem, hogy a kérdés, rossz kategóriában van.
2013. jan. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
5%
Szedjél porokat is mellé és úgy lesz a tuti! Mi a fenének a dopping? Az edzésnek nem az a lényege, hogy doppingszerekkel eddz. Hagyd a fenébe az energiaitalokat!
2013. jan. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs veszélye, a regenerációt javítja, inkább edzés után van értelme inni, a guarana az, ami sokat segít.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jajj tényleg azt nem is figyeletem melyik kategóriába írtam :/ elnézést...
2013. jan. 7. 14:35
 5/10 anonim válasza:
ez eléggé veszélyes.. én kb. 2 hétig birtam igy, aztán annyira legyengültem, h a lábamra nem birtam állni.. bár, én nem edzőterembe jártam, hanem egy előadásra gyakoroltunk, de napi 8-9 órát táncoltunk, mozogtunk.. szal..
2013. jan. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

picit idevág hát leírom


nem volt kedvem edzeni mondom mit csináljak???

találtam otthon effedrin tablettát ...még régről.

edzés előtt egy órával benyomtam leérek a teremben már érzem remegek, vmi forróság és erő önött el ...hát akkor amit edzettem csak mindenki nézte 110 kg os testsúllyal 20 at húzodzkodtam és csak ez a bemelegítés volt XDXD

hagyd a fenébe az energia italt!!!!!!

Azóta sem próbáltam ki többet, edzés közben mikor a tükörbe néztem egy kisújjnyi vastagságú ér állt ki a homlokomból dúrva volt de fáradt nem is voltam.

2013. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom az energiaital fogyasztását nem csak edzés előtt hanem alapból sem. Nagyon ritkán belefér persze, szerintem heti 3 az sok, arról nem beszélve hogy szerintem nem pörget be semennyire max placebo. Erről beszélt is Greg Plitt az egyik videójában, sajnos nem tudom melyikben nem tudom linkelni.
2013. jan. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Takumi ***** válasza:
Húha páran elvannak itt tévedve. Az energiaital helyett inkább nézzél vmi edzés előtti formulát(én nanovaport használok most) sokkal jobban megéri, és van kézzelfogható hatása.
2013. jan. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg azt akarod, hogy jobban pörögj, akkor valami energizáló formulát vegyél. Energiaitalból a cukros eleve kerülendő, a simában pedig nincs annyi élénkítő anyag, ami elég lenne. Heti 3x edzel, az 3x150 4 héten át, 1800HUF egy hónapban. Helyette vehetnél mondjuk egy Scitec-es Pow3rd-et 5800ért ami 50 adag, ergó 4 hónapig elég. És ez tényleg felpörget. A többi hülyének meg üzenem, hogy ne írogassanak baromságokat, ezek nem illegális dolgok. Legális kereskedelmi forgalomban elérhető, a bolt polcáról le tudod venni, nem káros. Az energiaitalban is az a rohadt káros, hogy tele van nyomva cukorral meg mesterséges színezékkel, ízesítőkkel.
2013. jan. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
regi kerdes de elmondom en is a velemenyem! ha edzes elott iszok egy hellt ami ugye 2,5 dcl akk SOKKAL jobban birok az edzes vegeig! nem vagyok annyira faradt egyszeruen osszetudom kapni az erom es belevinni meg 2-3 ismetlest amibe am nem tudnek! mellekhatasat meg semmit sem vettem eszre de persze van aki nem birja, neki nem ajanlott... zsoval johet barki barmivel nagyon szemelyfuggo! es nem azert lett kitalalva,h meghaljanak tole ido elott :)
2019. ápr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!