Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyire jó ez az étrend meg...

Mennyire jó ez az étrend meg az elképzelés?

Figyelt kérdés

HElló, milyen leszotásba csináljam a kondizást a futást és zsákoló edzés-t ?

én erre gondoltam hétfö,szerda,péntek kondi

kedd , csütörtök, szombat futás és utána zsákolós edzés.

a kajám nagy vonalak ba ilyen: 333g pulyka mell file/nap 400g risz/nap , 3x30g whey protein force/nap 200g sovány túró/nap

meg van valamennyi úgy mond szemét kaja kb 5zsömle meg tömve valamivel :), folyadék amit iszok az 4-5L / nap vagy több mert napon dolgozom. tömeg növelés lenne a cél. ha valakinek van valamilyen frapáns ötlete tanácsa szivesen fogadom köszi elöre is.

+ ki számolta a napi fehérje és szénhidrát bevitelem nem pontos + - 30g sajnos elö fordulhat.

össz fehérje / nap sacra : 184g a reggelim nincs bele számolva mert nem tudom melyik nap mitt regelizek.

össz szénhidrát / nap : 327g a reggelim nincs bele számolva mert nem tudom melyik nap mitt regelizek.

ami még fontos lehet 66kg vagyok ( egyéb okok miat fogytam le 76kg ról de mikor elkezdtem edzeni akkor 61kg voltam )


2013. máj. 6. 19:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!