Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elhatároztam hogy változtatok...

Elhatároztam hogy változtatok picit a testem kinézetén. Mit tegyek? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Tehát: elegem lett abból, hogy 185cm magasságomhoz max 60-65kg testsúly párosul + egy nyeszlett felső test. Épp ezek miatt soha nem jártam se bulikba, se strandra, de még az iskolai tesiórákon is szégyelltem magam, főleg mikor mindenki azzal jött, és jön a mai napig hogy "milyen vékony vagy, nemkéne picit hízni?" Na az ilyen beszólásoktól kész vagyok.

Konditerem, és minden más nyilvános hely kizárva fenti okok miatt. Porok, italok, injekciók szintén kizárva! nem a hirtelen "izmosodás" a cél, jelenleg annyival is megelégednék ha valami látszana rajtam.


2013. máj. 5. 02:15
 1/2 anonim ***** válasza:

ha csak ez a gond,akkor lehet hibás a kategória választásod.

főleg a kritériumaiddal.

nézz után annak,hogy ki volt john holmes.

egy nyurga,görnyedt ropi volt,de mégis birtokában volt egy olyan adottságnak,ami hatalmat,megélhetést biztosított neki,monopolhelyzetben volt a szakmájában és megkapott kb 5000 nőt,de lehet többet is.

szóval a ropiság nem akadály a sikerhez.


ui.

napi 5 tojás tk kenyér,4db csirkecomb,fél kiló rizs,fél kiló zöldség,negyed kiló túró és fegyenecezz akkor ha parázol a teremtől,ahol köztudottan kinevetik,megverik és szappanért hajoltatják a kezdő gyúrósokat:D

2013. máj. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

ja, ennyi a megoldás: fegyencedzés, tömegnövelő étrend és fogsz fejlődni egy ideig. A fegyencre keress rá, töltsd le vagy vedd meg könyvben.

A konditeremtől sem kellene megijedni, sokan kezdik így, senki nem fog téged nézni vagy megjegyzéseket tenni. Ha bárkinek szólsz, akkor még segítenek is.


Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.

Itt találsz tömegnövelő étrendeket is: [link]


A protein por természetes fehérje, a túrókészítésnél visszamaradt tejsavóból szűrik ki a tejcukrot, így marad a fehérje. Ezt porlasztva szárítják. Ennyi a történet, sima kaja, nem kox, ne félj tőle. De persze nem muszáj használni, csak leírtam, hogy tudd.

Rakd össze szilárd kajából a fehérjét, és szénhidrátot és még a zsírra (1g x ttkg, főleg telítetlenből) is figyelj. Igen, pl indulhatsz kb 400g kiló hússal (100g fehérje) és reggel tojással (4-5db) + este 150g sovány túróval. + kell neked napi kb 350g szénhidrát, amit pl be tudsz vinni 100g zabpehelyből + 350g rizsből (nyersen mérve!). Kell még legalább annyi zöldség is, mint hús.

2013. máj. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!