Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha én kövér vagyok, de gyúrni...

Ha én kövér vagyok, de gyúrni szeretnék abból a célból, hogy izmosodjak, de az étrendemen nem változtatok semmit, attól még fogok izmosodni? És a zsír megmarad vagy elég?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az elején fogsz izmosodni gyengébb étrenddel is, de:

Egyszerre nem lehet naturálban izmot felszedni és zsírt leadni, mert energetikailag különböző étrend szükséges hozzá. Izomnöveléshez tömegnövelő étrend kell, ami kalóriapluszt jelent, a zsírleadáshoz pedig szálkásító diéta, ami kalóriadeficitet jelent a napi energiamérleg szempontjából. Tehát el kell dönteni, hogy mi legyen előbb.

2013. ápr. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tamássss 100 válasza:
igen izmosodni fog és fogyni is mert mozogsz!kalóriát égetsz és az izmaidat is edzed.
2013. ápr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen utolsó! Én is így gondoltam, köszönöm, hogy megerősítettél. :)
2013. ápr. 9. 16:02
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy így gondoltad, de ez egyszerre csak nagyon kevés ideig működik, olvasd el a cikket:

[link]

2013. ápr. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!