Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A teszkóban lévő tömegnövelők...

A teszkóban lévő tömegnövelők azok jók? Ha veszek egy adagot 2000 ft ért és tegyük fel hogy használ akkor utána azt mindig szednem kell életem végéig? Vagy ez most hogy van egyszer elég venni?

Figyelt kérdés
vagy havonta meg kell vennem utána? meddig tart egy tömegnövelő hatása? ha már nem szedem ujra vékony leszek?

2013. máj. 2. 12:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
1150 ft az éttermi kaja ember, abból jól lakik egy 4 fős család:D ÁÁ, nem drága tényleg...
2013. máj. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
1150 és ez napi 5 étkezés, nem egy ebég egy proli étteremben.
2013. máj. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
arról nem is beszélve, hogy 1150 maximum 1 menü 1 főre egy étteremben, mutathatnál nekem olyan éttermet, ahol 1150 ből egy család jól lakik, esküszöm ezentúl oda fogok járni...
2013. máj. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

a legolcsóbb ízesítetlen sz@r protein kb 16000ft az 5kg os, ha egy átlagos 80kg os ember a napi fehérjéje 50%át ebből viszi be, akkor mivel az 5kg 70-80%a ami ténylegesen fehérje, tehát 3650gramm, akkor napi 2gramm*tettömeggel

1és 1 fél 5kg os fehérje kellene egy hónapra, ez ki is jön kb 24000ft-rs, mivel ez ugye csak a kaja fele, ezért mondjuk csirke rizs vagy akármi más számoljunk napi 500ft-ot(persze valószínűtlen, hogy valaki a napi kajáját megúszná ennyiből)...

Akkor szilárd kajával, és proteinnel együtt, a havi kaja ki is jön 39-40.000ft-ra... persze közben a gyomrod is rossz lesz, és fosni is fogsz egy csomót...

Ezzel szemben a csirke rizs, esetleg brokkoli kombót egy átlag 80 kg os ember megússza napi 1150 az az 34.000ftból, és mellette az emésztése is rendben lesz... persze mindenki azt eszik amit akar, azzal amit akar, én csak jót akarok, a kaja meg sehogy sem olcsó, csak azoknak akik álométtermekbe járnak, ahol 1150ből egy család jóllakik...

2013. máj. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy étteremben lakik jól, a fehérje már rámászott az agyadra:D

1150-ből egy 4 tagú családnak lazán megfőzök egész napra, nem egy embernek bakker! A csirke-rizs irdatlan drága a változatos vegyes táplálkozáshoz képest, maradjunk ennyiben. Az, hogy valaki csak a saját kajájára költ havi 40et, az sok.

2013. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
megfözni a húslevest, meg a babfõzeléket az egész családnak, meg testépítés címszóval tömegnövelõ étrendet kialakítani két teljesen külön dolog...
2013. máj. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ezt magyarázom!

Ettől függetlenül mondom azt, hogy ez így rohadt drága egy átlag kajához képest. Lehet te mást nem eszel és pont lesz@rod, mennyibe kerül, megszoktad, de attól ez még drága.

"Engem nem érint a benzin-áremelés..eddig is 10 000-ért tankoltam, meg ezután is 10 000-ért fogok tankolni. "

2013. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!