Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A teszkóban lévő tömegnövelők...

A teszkóban lévő tömegnövelők azok jók? Ha veszek egy adagot 2000 ft ért és tegyük fel hogy használ akkor utána azt mindig szednem kell életem végéig? Vagy ez most hogy van egyszer elég venni?

Figyelt kérdés
vagy havonta meg kell vennem utána? meddig tart egy tömegnövelő hatása? ha már nem szedem ujra vékony leszek?

2013. máj. 2. 12:51
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A tömegnövelő is csak kaja. Azzal csak kiegészíted a napi beviteled, nem csodaszer. Eheted egész életedben, de nem muszáj, anélkül is lehet fejlődni jó étrenddel. Viszont ha azzal lesz meg a napi tápanyagbeviteled és abba hagyod, akkor szilárd kajával kell pótolnod, mert kiesik egy bizonyos kalóriamennyiség.
2013. máj. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
de az a baj h én nem tudok jó étrendet kialakitani mert itthon nem mindig azt főzik amit én akarok szval hiába számolom ki h pl mennyi hust kéne ennem vagy rizst ha éppen nem is azt főz a mutter.
2013. máj. 2. 13:02
 4/17 anonim ***** válasza:
bátyám 15 éves kora óta gyúr, és azóta is fõz magára. sõtt miután õ áttért a rizs csirke brokkoli karfiol étrendre, anyâmék költségei is csökkentek. beszéld rá õket, fõzni meg meglehet tanulni.
2013. máj. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
a főzés tőlem távol áll, én még egy rántottát sem tudok elkésziteni. szoval ez h én főzzek magamra ez esélytelen.
2013. máj. 3. 09:26
 6/17 anonim ***** válasza:
megfelelõ kaja nélkül pedig elfelejtheted a tömegnövelést.
2013. máj. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát jó de most akkor mi legyen? tényleg nem tudok magamra főzni
2013. máj. 3. 14:29
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha ekkora áldozatot nem tudsz hozni ezért a sportért, akkor jobb ha el se kezded. Minden testépítő magára főz!
2013. máj. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az azért barokkos túlzás, hogy el se kezdd. Amikor nem hús lesz otthon a kaja, akkor kicsit több fehérjét eszel porból, de az 50%-ot akkor se lépd túl, és legyen mellette szilárd kaja, akár egy főzelék is jó, így legalább hasmenésed nem lesz. Lesz eredménye, max így hamarabb eléred azt a határt, amit így el tudsz érni, de az is sok idő lesz, csináld nyugodtan. A csirke-rizs étrend baromi drága.
2013. máj. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

csirke rizs drága? 1.5kg csirke 1500ft 1kg barna rizs 800ft

ez kb 2napi kaja 2300ft... az napi 1150ft ha ez drága akkor ti mit esztek ami olcsó? tény, hogy 4zsemle, meg 10dkg párizsi olcsóbb, de attól eredmény, sem lesz...

2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!