Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 18 és fél perc alatt 4,5...

18 és fél perc alatt 4,5 km-er mennyire számít jónak?

Figyelt kérdés
[link] Ezt a blogot szerintem egy jó futó írta és ő ezt a 4.5 km-es távot 17:40 perc alatt futotta le. Az én és az ő közötti idő különbség 50 mp. Ez mennyire jó/rossz? Köszi a választ! :D

2013. máj. 1. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Az jó, én olyan 17 perc környékére saccolnám a magán eredményemet, de én, mint a gyalogkakukk.

Kb másfél perceket érdemes számolni 400anként és az már egy erős combos eredmény. A Szigetkört is 18-20 perc alatt futják a rajok. Ha valaki leszaladja 22 perc alatt akkor az már ügyi. Mondjuk az 5.4km

2013. máj. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ férfi vagy nő vagy, mennyi idős, és mennyire komolyan űzöd a sportot. Hobbifutónak nem rossz eredmény, nyilván egy fiatal atlétának nem lenne elég jó.
2013. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ és 15 éves fiú vagyok :)
2013. máj. 2. 12:13
 4/7 anonim ***** válasza:
És milyen szinten űzöd a futást? Ezzel az idővel, ha versenyszerűen futsz, akkor nem vagy jó. Ha versenyszerűen űzöl más sportot, akkor nyilván függ attól milyen sportág, de általában megfelelő vagy jó. Ha hobbi szinten futsz vagy más sportot űzöl, akkor meg kiváló.
2013. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát nem igazán sportolok. Tesin szoktam futni csak :/ Nem futok egyáltalán versenyszerűen.
2013. máj. 2. 12:38
 6/7 Makoscsiga ***** válasza:
Ez jó eredmény. Semmi extra. Közepesen gyors amatőrök futnak ilyen 2o perces 5km-t... a te sebességed kb. azzal egyenlő.
2013. máj. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D
2013. máj. 2. 20:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!