Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Véremben van a bunyó?

Véremben van a bunyó?

Figyelt kérdés
Minap meg akart verni egy gyerek, nem volt rossz passzban mondhatom, de minden ütését elkerültem elhárítottam, és amit én ütöttem az mind talált, igazából egy sorozatot küldtem rá és már feküdt, már máskor is volt ilyen helyzet és alig kapott el néhány ütés. Mehetek e még boxolni? 16/f
2009. szept. 27. 22:06
 1/3 anonim ***** válasza:
az már biztos, hogy a balhé a véredben van, az viszont fura, hogy ha ennyire nagy bunyós vagy, miért akarnak megverni? Na mindegy, kicsit lehet, hogy idős vagy, de szerintem még megpróbálkozhatsz a boksszal.
2009. szept. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért mert a mellettünk lévő faluban mindenki bunkó majdnem, és egész nap kötekednek
2009. szept. 27. 22:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
azért vigyázz a bunyóval, mert semmit sem ér, ha a sok összevert srác kés ragad...
2009. szept. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!