Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Zuhany után miért nézek ki...

Zuhany után miért nézek ki jobban?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy zuhanyzás előtt ha nézem magam, valamiért mindig rossz látvány fogad, mintha kicsit le lenne eresztve a testem, és sok a felesleg (egyébként szálkásító diétán vagyok, úgyhogy azt várnám, hogy egyre szebben rajzolódjon ki az izom), aztán amikor kilépek a zuhany alól, tök jól néz ki, a mellizmom, a hasizmom sokkal jobban formálódik, kevésbé tűnök zsírosnak. ti érzékeltetek már hasonlót? mitől lehet?
2013. ápr. 30. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem észleltem még hasonlót. Előtte és utána is sz@r vagyok. De jó neked, hogy te legalább zuhany után elégedett vagy.:)
2013. ápr. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Máshogy esik rá a fény a víztől. Ha törölközés után, akkor talán a forró víz miatt. Vagy csak szimplán pszichológiai dolog:D
2013. ápr. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Feszesebb a bőr a hirtelen hőmérséklet változástól.
2013. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ahogy a víz párolog a bõrödrõl, lhûti azt így összehúzódik ezért szálkásabbnak tûnsz magadnak:) próbáld hideg zuhannyal, úgy még szembetünõbb lesz.
2013. ápr. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
vagy annyiszor emeled meg a szappant, meg a tusfürdőt, h bedurran a tested...
2013. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó, nem elégedett vagyok, csak jobb mint előtte :D én is arra gondoltam, hogy a bőr összébbhúzódik, és feszesebb lesz. köszönöm a válaszokat:)
2013. ápr. 30. 11:39
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, csak poén volt.:) Amúgy az van, amit a többiek is írnak: feszesebb lesz kicsit a bőr.
2013. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!