Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mitől lesz egy tömegnövelő...

Mitől lesz egy tömegnövelő edzés tömegnövelő?

Figyelt kérdés
A kaján kívül..most nem az étkezésre meg a tápkiegekre gondolok,hanem kifejezetten az edzésre.
2013. ápr. 22. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem barbisúlyokkal edzel, hanem amivel éppen megy a 8-12 ismétlés.
2013. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ahgy én láttam tobb helyen az interneten több hangsuly terelodik a nagy osszetett mozdulatokra.
2013. ápr. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
sosem értem meg ezeket a tömegnövelő edzéseket... bezzeg, ha valaki szálkásító edzést írna, egyből harapna mindenki... tömegnövelő edzés nem létezik, tömegnövelő étrend az van...
2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez így van, az étrenden múlik, de nem mindegy, hogy milyen súlyokkal edzel.

Megjegyzés: szálkásításnál sem kis súly kell, tehát ezért nem választjuk szét az edzéseket tömegnövelés-szálkásítás szemszögből.

2013. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyébként montez neked mi a véleményed arrol hogy szállásitáskor erőnövelő edzés menjen hogy az erőt és ezzel az izmot megtartsuk és az erot esetleg növeljük?
2013. ápr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*szálkásítás
2013. ápr. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyira nem jó ötlet, mivel a kevesebb tápanyag miatt kevésbé tudsz regenerálódni és a sérülésveszély is nagyobb lenne. Maradni kell a kb 10 körüli ismétlésszámoknál, azzal is megtartod az izmokat.
2013. ápr. 23. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!