Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deca durabolin 200mg, sustanon...

Deca durabolin 200mg, sustanon 250mg kura elott vagyok. HOGY ADAGOLNATOK? Melyik napokon?

Figyelt kérdés
Meg antiösztrog?nk?nt nolvadex ?s proviron 1-1 dobozzal is...azokat a k?ra elej?töl?menjen együtt a kettö?Meg egy étrend kéne 65 kg vagyok 194cm..
2013. ápr. 22. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs étrended, fogalmad nincs mit kéne enni és 65kg-val máris nyomni akarod a cuccot. Remélem 16 éves vagy, az úgy még sokkal jobb lenne. Gratulálok észvitéz, szép jövőt a kórházban.
2013. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65 kg-ra koxolsz? És még étrendet sem tudsz összerakni? Besz@rás. Előbb tanulj meg mindent erről a sportról, eddz naturálban rendes tömegnövelő étrenddel évekig, úgy is lehet gyorsan fejlődni.
2013. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 clint ***** válasza:
194 cm és 65 kg? KAja kellene... a cuccal nem sokra mész kúra után lemegy és ramatyabb leszel mint azelőtt utána meg nem ugyanúgy fejlődsz.
2013. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 *Endii* ***** válasza:

Előttem leírták, de elmondom én is nagy vonalakban:


Addig koxhoz semmi értelme nincs nyúlni az ég egy világon, amíg nincs fullosan rendben az étrended, a kiegészítők, az edzés, és nincs több éves múltad a testépítésben. (illetve nem készülsz versenyzői karrierre, de ez már csak mellékes)


A koxnak pont az a lényege, hogy a szervezet fehérjeszintézisét fokozzák, azaz a szervezet több fehérjét tudjon beépíteni. Tehát ha nincs étrend, fölösleges volt a kox, csak vizet halmozol fel, ami lemegy a kúra után.

65 kilósan semmi szükség koxra, először tedd a kaját rendbe, edzzél kitartóan, és majd meglátod, milyen jó eredményeket lehet elérni naturálban is.


Majd ha több éves múltad lesz, és esetleg versenyezni is akarsz, akkor van értelme cuccban még csak gondolkodni is a cuccon.

2013. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak bátorításként... hasonlóak az adataim, marha nehezen fejlődök több gátló tényező miatt is, de soha meg nem fordul a fejemben, hogy kokszoljak...
2013. ápr. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!