Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Deca-Durabolin-t hogyan kell...

Deca-Durabolin-t hogyan kell beadni szakszerűen? Melyik testrészbe? Heti hányszor?

Figyelt kérdés
Oximethalon mellé menne. Levezetésnek Nolvadex(proviron).
2011. jan. 22. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
anadrol meg deca?Levezetésnek meg zita?Had röhögjelek körbe
2011. jan. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
h4x0r, hagy röhögjek veled :D
2011. jan. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nagyobb adagolások folytán fennáll az a veszély, hogy az egyén túl sok vizet raktároz magában. Nőiesedési jegyek, vérnyomás növekedés, megnövekedett véralvadási idő, fokozott verejtékmirigy-működés, pattanásosodás, spermaképződés gátlása, heresorvadás.


Nagy az a bizonyos állatkert...

2011. jan. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

meg még 1 ezt muszáj, hátha kedvet kapsz!

[link]

2011. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Gratulálok! De nem ezt kérdeztem! Gondolom valamivel meg kéne tartani az oxit... Ezért gondoltam Deca-ra... De ha így jobban tetszik akkor a Sustát hogy kell beadni?! Még ha hülyeségnek is tűnik a kérdésre válaszoljatok! Ez itt nem egy fórum...
2011. jan. 23. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:

látszik hogy idióta vagy nagyon a koxoláshoz.

Elmondom mi fog történni:


Elkezded szedni az anadrolt.Az felhoz neked 3-4hét alatt kb 10kiló vizet(amit te még meg is akarsz tartani).Bepuffadsz mit a szar és felmegy a vérnyomásod az egekbe.Abbahagyod és elkezdesz decat szedni.Tesztoszteron termelésed kb 0 de ha nem akkor a deca lelövi a maradékot.Mivel a nandrolon szerkezeténél fogva nagyon lassan hat,de minőségi tömeget hoz ezért legalább 14 de inkább 16 hétig kell szedni EGY másik tesztoszteronnal.Magyarul két teljesen ellentétes hatású koxot akarsz szedni.

Ezt az okos l kidolgozott kúrát még megfejelnéd a tökéletes PCT-vel.

Arról nem is beszélve hogy a kúra közben legalább napi 2 szem provit kéne szedni.

Hát gratulálok.

Jah annyit még elárulok hogy az anadrolt már nem gyártják csak valami iráni fost decaból meg kb éve ampulla sincs az országban amiben nandrolon lenne

2011. jan. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem. És tudnál olyan kúrát ajánlani amelyik "nem minőségi" hanem mennyiségi izmot hoz? Mert danabolból is rengeteg kajlit látni... Pl.Zöld dana,Danabol ds...stb
2011. jan. 23. 18:10
 8/10 anonim ***** válasza:
tudok.de neten keresztül ismeretleneknek ingyen nem fogok kúrákkal p*csölni.Felőlem olyan kúrát csinálsz amilyet akarsz(akár deca-anapolon kúra legyen az)
2011. jan. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pfff.... Akkor állj fejre azt fosd nyakon magad okoska!!! Szégyentelen egy ember vagy...
2011. jan. 23. 19:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Te f*sz vagy?Gondolkodjál már el te sz*rházi l*faszember.

Mi a g*ci vagyok én?A máltai szeretetszolgálat?Szerinted én jóakaratból élet b*zdmeg?

És valószínű hogy ilyen nyomornc f*szfej miatt majd ÉN vállalom a felelősséget ha megnyomorodsz azt majd rám mutogatsz.1 ilyen nyomoréknak amúgy sem írnék össze 1 kúrát sem.

2011. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!