Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nyár alatt (3hónap) le lehetne...

Nyár alatt (3hónap) le lehetne adni a fenekem méretét?

Figyelt kérdés
Elég nagy fenekem van, mert örököltem és le szeretném adni a nyáron. Van rá esélyem? És milyen módszereket tudnátok mondani?
2013. ápr. 21. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Kell diéta, meg edzések, súlyzós és aerob is. Aztán a forma folyamatosan javul. Esélyt te adod magadnak azzal, hogy csinálod-e rendesen vagy nem.
2013. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
Nem tudsz általad meghatározott helyről fogyni, mivel nincs helyi fogyás.
2013. ápr. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha tisztában a táplálkozással,az edzéstípusokkal,rendelkezel a megfelelő gyakorlottsággal,akkor igen,lehetséges változni ennyi idő alatt is.

ha ezekkel nem rendelkezel,akkor meg kell fizetned a tudást,hogy ne vesztegesd az időd.

el kell menned egy személyi edzőhöz,aki veled edz és étrendet ír.

ha ezt sem akarod,akkor marad a rengeteg olvasás,ismeretszerzés,tanulás,edzésszinten meg rengeteg próba és önkísérlet.

utóbbi esetben nem valószínű,hogy tartható a 3 hónapos szupermodell képzés.

2013. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én nem találtam semmit, ahol tudnék ilyeneket olvasni.

Nincs valami tanács? fussak, vagy mit?

2013. ápr. 22. 00:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Élső vagyok. Mindenki ezt linkelgeti, szóval most idelinkelem, amúgy én nem olvastam el, de nagyon jó. [link]

Arra következtetek, hogy nem nagyon rajongsz a sportért, ha nyár küszöbén jutott eszedbe, hogy kezdj valamihez. Kell edzeni és diétázni, mert csak a kettő együtt hozza meg a formát.

Zsírt égetni, úgy bírsz, ha aerob vagy intervallum edzések végzel, lányoknak inkább aerob edzés szokott megfelelni. Ez mondjuk valamilyen bicajozás, gyors gyaloglás, gyaloglás lejtőn vagy séta, esetleg kocogás (ha birod), amit megállás nélkül tudsz kb. egy órán át csinálni, de min 4O percig. Lényeg, hogy a pulzusod ne legyen túl magas. Diétánál 2 fontos dolog van a kaja minősége és mennyisége, valamint fontos, hogy mikor eszel. Jobb sokszor kevesebbet, és szénhidrátokat inkább a délelőt. Fehérjének legjobb, csirke, tengeri hal, marha, tojásfehérje, joghurt, túró. Szénhidrátnak: barnarizs, zab, zabpehely. Olaj is kell, mondjuk lenmagolaj. Zöldségek is kellenek, bármi amit szeretsz. Semmi szemét kaja, csoki csipsz, üdítők, alkohol, édeség, gyümölcs minimálisan.

A lényeg, hogy úgy egyél, hogy több kalóriát éges, mint amennyit elhasználsz. Ezért kell edzeni is, mert nélküle lehetetlen rendesen fogyni. Kicsit súlyzózni is kellene, mert nagyon lapos lesz a forma, de eröl nem irok, mert nem tudom mire van lehetőséged...

Szóval, ha gyorsan akarsz megváltozni, rákell állni ezekre rendesen. Sajnos, ha csak kicsit akarsz megváltozni, úgyanazt kell csinálnod, mint aki nagyon.

2013. ápr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2013. ápr. 23. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!