Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futók? Főleg akik jó cucokkal...

Lee12 kérdése:

Futók? Főleg akik jó cucokkal rendelkeznek?

Figyelt kérdés

eddig vacak cipőben futottam de elég rendszeresen(ha esik ha fúj) úgyhogy apámék megengedik hogy vegyek egy rendes cipőt amiben nem megy tönkre a lábam

tudtok valami jó futócipő boltot(ahol értenek is ahhoz hogy mi illene hozzám meg megnézik a láb alkatom meg ilyenek hogy tényleg jót vegyek

tudtok ilyen boltot Érd közelében(budapest is jó)


2013. ápr. 21. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Spuri:

[link]


Nyúlcipőbolt:

[link]



Mindkettőben hozzáértők tudnak segíteni a cipőválasztásban. Ezt mindenképp ajánlom, mert ha nem értesz hozzá akkor nagyon melléfoghatsz ha pl. csak úgy netről rendelsz valamit. Számít, hogy milyen a lábad, mennyit és hol futnál stb. stb. Ezeket mind számításba kell venni, rengeteg fajta cipő van és persze jó pár márka.

Én a Spuriban vettem az enyémet, de ezt hosszas próbálgatás, tanácsadás előzte meg. Utólag rákerestem a neten és kb. egy ezressel olcsóbban megvehettem volna máshol, ha tudtam volna, hogy nekem pont az a cipő való. De nem tudtam, úgyhogy egy ezrest bőven megért az a segítség aminek a végén megtaláltuk a számomra megfelelő cipőt.

2013. ápr. 22. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Főleg akik jó cucokkal rendelkeznek?"


Ja és ehhez csak annyit, hogy lehet jó órával, jó gatyával, mezzel, akármivel rendelkezni. Nem igazán számít. A cipő viszont egy eléggé fontos pont ha futsz rendszeresebben. Azt nem azért veszi az ember, hogy jó cuccal rendelkezzen, hanem, hogy ne menjen tönkre az egészsége.

Szóval egy szegényebb futónak is ha fontos az egészsége, akkor mindenképpen érdemes azt a 15-20-30 ezer forintot rászánni.


Eleinte én is a 3 ezer forintos legolcsóbb Decathlon cipőben futottam. Fájt is a térdem két hét után. Aztán mint írtam az előzőben vettem egy Asics cipőt (kb. 24e volt) és hatalmas változás volt, a térdfájás is elmúlt.

2013. ápr. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

cuccok alatt cipőt értettem mint ahogy azt lentebb is leírtam, más kiegészítő(pl futógatya) nem érdekel mert teljesen fölösleges csak cipőre most nem akarom sajnálni

úgyhogy ne nézzen senki divatmajomnak mert nem az vagyok csak arra akartam utalni hogy nem gagyi decathlonos csuka érdekel hanem minőségi

amúgy szerintetek 15 ezerből már lehet elég jó minőségűt kapni(het 4 használatra)

2013. ápr. 22. 16:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!